Мірча Луческу: «Віце-капітаном буде Алекс Тейшейра»

Футбол України 10 Липня, 14:44 844
Мірча Луческу: «Віце-капітаном буде Алекс Тейшейра»
Головний тренер «гірників» розповів, хто замінить Луїса Адріано на посаді віце-капітана команди.

«Капітанів визначаю я. Тому що я несу відповідальність за команду. Свого часу я віддав капітанську пов'язку Даріо і не помилився.

У колективі завжди є лідер. І цим лідером зазвичай стає футболіст, що володіє здатністю вибудувати добрі стосунки абсолютно з усіма партнерами. В ідеалі це справедлива, вихована і дуже товариська людина. Як правило, в команді кілька лідерів. Наведу приклад: в «Шахтарі» лідер в плані досвіду і поведінки - Олександр Кучер, по максимальній самовіддачі на полі - Тарас Степаненко, за технікою виконання - Алекс Тейшейра... І, нарешті, лідер, що володіє всім цим набором якостей, - Даріо Срна. Я давно його знаю, і сам вибрав його. У нього хороші відносини з усіма гравцями. Я прийняв це рішення після того, як зрозумів, що українські виконавці віддали б голоси за українця, а бразильці - за бразильця. Але так не можна! Крім цього, я побачив в Даріо того, хто зможе створити позитивний міжнародний імідж команди завдяки своїм професійним якостям. Він проводить кожен матч на незмінно високому рівні, хоча це непросто. Після того, як він став капітаном «Шахтаря», його призначили капітаном і в збірній Хорватії. Даріо повністю справляється зі своїми обов'язками в цій якості.

Луїс Адріано був успішним виконавцем, який відіграв багато років у «Шахтарі» і забив велику кількість м'ячів. До нього капітаном від бразильців був Фернандіньо, а найпершим - Матузалем. Тепер цей обов'язок перейде до Алекса Тейшейри, який на даний момент є не тільки лідером бразильських гравців, але і провідним футболістом за технікою виконання», - цитує Луческу офіційний сайт «Шахтаря».