Ультрас «Динамо» закликають бути більш обачними на матчі за Суперкубок

Динамо Київ 10 Липня, 23:23 1099
Ультрас «Динамо» закликають бути більш обачними на матчі за Суперкубок
Біла футболка, динамівська роза, квиток на матч і плавки - ось необхідний мінімум для подорожі в Одесу.

Ультрас київського «Динамо» нагадують, що через певні обставини перебування в Одесі під час майбутньої гри за Суперкубок повинно бути більш організованим. Про це йдеться на офіційній сторінці київських ультрас «Вконтакте»:

Про організаційні моменти: всі ви знаєте, що в Одесі матчі весною не проводились, що ледь не кожен тиждень там підривають залізничні колії та кафе, до цього матчу буде підвищена увага, посилений шмон і т.д. Тому просимо себе поводити більш обачно, ніж зазвичай. А саме:

1. Фанатське перемир’я ніхто не відміняв, жодних конфліктів з фанатами «Шахтаря» чи «Чорноморця» бути не повинно.
2. Марш по ворожому місту не означає, що потрібно трощити все навколо, поводьте себе адекватно.
3. На нашому секторі цілком можлива поява кузьми, яка шукає своє місце по квитку, яка знаходиться під градусом і яка не розуміє мінімальних правил поводження на секторі - намагайтесь розрулювати всі конфлікти без рукоприкладства.
4. Жодних петард на стадіоні!
5. Як вже писалось вище, на секторі всі повинні бути в білому!
6. Будьте напоготові весь час, ватників в Одесі хоч і небагато, але вони там є, і про це потрібно пам’ятати. Одеська кузьма також недолюблює київських фанатів, не кажучи вже про місцеву міліцію. Тому не розслабляйтесь.
7. Будь-яке знаходження людей у формі (міліції/нацгвардії/курсантів) на наших секторах більш ніж вірогідно може призвести до конфліктів та сутички з ними. У такому випадку дійте чітко, організовано, в жодному разі не давайте задню та пам'ятайте: ми - кияни, ми найсильніші!