Перший матч у Лізі Європи «Дніпро» проведе за порожніх трибун

Футбол України 11 Липня, 13:21 995
Перший матч у Лізі Європи «Дніпро» проведе за порожніх трибун
Про це повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко на спеціальному брифінгу для журналістів, відповідаючи на запитання про ситуацію зі стадіонами на матчах єврокубків.
«Ми привозили в Україну дві комісії УЄФА, оскільки своїм завданням визначили розширити географію міжнародних матчів, - зазначив Андрій Павелко, передає MatchDay. - У першу чергу було важливе питання з Полтавою, і маємо надію, що скоро буде прийнято позитивне рішення. Так, є проблеми з логістикою, але їх можна вирішити, і сподіваюся, що, скажімо, до групового раунду «Ворскла» зможе грати на своєму стадіоні. «Зоря» в якості домашньої арени заявила столичний стадіон «Динамо» ім. Лобановського », і там теж, думаю, буде позитивна відповідь».

«Питання по Дніпропетровську найбільш непросте для мене, бо я, як ніхто інший, хотів би, щоб футбол міжнародного рівня повернувся до мого рідного міста. Але наразі все непросто. Можу сказати, що перший матч Ліги Європи «Дніпро» однозначно проведе без глядачів. Стосовно самого стадіону, а саме - нових вимог до арен Ліги Європи, в тому числі і з приводу зміни системи турнікетів, - то вони всі чітко прописані. Зараз, скажімо так, м'яч на стороні «Дніпра», і треба чекати листа від клубу про те, що укладені контракти та роботи будуть виконані до початку групового турніру Ліги Європи. Дуже хотілося б, щоб найближчим часом ми отримали гарантії проведення даних заходів. Поки таких листів немає. За моєю інформацією, є пропозиції від компаній, готових взятися за цю роботу. Так що зачекаємо».