Віктор Грачов: «У «Динамо» нема малюнка гри»

Динамо Київ 11 Липня, 13:27 1835
Віктор Грачов: «У «Динамо» нема малюнка гри»
Екс-форвард «Шахтаря» Віктор Грачов розповів про майбутній сезон та про те, хто зможе замінити лідерів «Шахтаря», які пішли.
— «Шахтарю» працюватиметься дуже важко в наступному сезоні. Причому втрата Дугласа Кости буде не такою відчутною, як відхід Луїса Адріано, — каже Віктор Грачов. - Косту може замінити Марлос, а Адріано ніхто не замінить. Недавній матч із «Сьоном» є підтвердженням цього. Гладкий і Ферейра не вражають. Думаю, донеччанам треба виходити на трансферний ринок у пошуках форварда. Не впевнений, що Гладкий впорається навіть у внутрішньому чемпіонаті. Про Лігу чемпіонів говорити нічого. Команді потрібен нападник, який створюватиме напругу в штрафному майданчику, відкриється, притримуватиме м'яч, пасуватиме в потрібний момент.

Однак «Шахтар» боротиметься за «золото». У «Динамо» поки що нема малюнка гри, свого почерку. У минулому чемпіонаті кияни мали перевагу за рахунок великої кількості домашніх матчів, самовіддачі гравців. У новій першості їм буде значно важче. Суперники призвичаїлися до динамівської манери гри. «Шахтар», у свою чергу, звик виступати поза домашнім стадіоном. Донеччани діятимуть розкутіше. Плюс у «Динамо» з'являться виснажливі матчі в Лізі чемпіонів. Думаю, в новому сезоні боротьба за чемпіонство точитиметься між «Шахтарем» і «Динамо». «Дніпро» вище третього місця не стрибне.