Віце-президента ФФУ Межейка засудили до 5 років в'язниці умовно за розгін Євромайдану

Футбол України 13 Липня, 13:35 418
Віце-президента ФФУ Межейка засудили до 5 років в'язниці умовно за розгін Євромайдану
Голову Запорізької обласної ради Віктора Межейка суд визнав винним в організації розгону Євромайдану у Запоріжжі.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області.

«13 липня суд визнав голову Запорізької облради винним і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки та позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки», - повідомляє відомство.


Під час судових дебатів голова облради винним себе не визнав і не розкаявся.

«Під час досудового розслідування було зібрано достатньо доказів винності голови обласної ради. Ми вважаємо, що за свої дії чиновник повинен отримати реальне покарання, тому будемо відстоювати свою позицію в апеляційній і при необхідності в касаційній інстанціях», - зазначив прокурор області Олександр Шацький.


Нагадаємо, 26 січня 2014 року на площі перед будівлею Запорізької облдержадміністрації на традиційний недільний Майдан зібралося більше 3 тисяч осіб, які вимагали люстрації центральної влади, а також відставки запорізького губернатора Олександра Пеклушенка, мера Запоріжжя Олександра Сіна та корумпованих чиновників.

Увечері на площі з'явилися співробітники міліції, за спинами яких, за словами учасників майдану, йшли люди спортивного вигляду в цивільному одязі з киями. Учасників майдану (всього 350 осіб) витіснили з площі. Багато хто, в тому числі і журналісти, були при цьому побиті. Число постраждалих не встановлено досі.

Додамо, що Межейко з 1981 по 2006 роки був президентом запорізького «Металурга».