Андрій Ярмоленко: «Рівень чемпіонату України впав, а я хочу рости та прогресувати»

Динамо Київ 13 Липня, 13:58 2013
Андрій Ярмоленко: «Рівень чемпіонату України впав, а я хочу рости та прогресувати»
Лідер київського «Динамо» бажає змінити чемпіонат, але при цьому не шкодує себе на тренуваннях та в іграх, відпрацьовуючи контракт з київським «Динамо».

«Звичайно, для мене важливо, що думають вболівальники. Все ж команда у нас відома у всьому світі, і в футбол ми перш за все граємо для вболівальників».

«Для мене найголовніше, щоб команда вигравала. А якщо ще й вдається відзначитися забитим м'ячем або гольовою передачею, то це вдвічі приємніше. Завдання у нас ті ж, що й минулого року - виграти чемпіонат, Кубок та найближчу гру - Суперкубок України».

«Моя думка не змінилася - хочу спробувати себе в іншому чемпіонаті. Вважаю, що рівень чемпіонату України впав, а я хочу рости та прогресувати. Трансферне вікно відкрите до 1 вересня, тож я розглядаю пропозиції. Подивимося, як воно буде».

«Якби я захотів себе берегти, то міг би навіть на зборах не тренуватися. Але я не пропустив жодного тренування, працюю. Вважаю, що професіонал має залишатися професіоналом у будь-якій ситуації. Хочеш ти змінити команду чи ні - у тебе є контракт, за яким ти отримуєш гроші, тому маєш його відпрацьовувати. Тому я завжди віддаюся на тренуваннях та в іграх. Лише коли ти викладаєшся повністю, можна досягти якогось результату та рухатися вгору».

«Футбол зараз такий, що не можна лише атакувати. Навіть Мессі в «Барселоні» обороняється, а оскільки я - не Мессі, то й поготів. Команда - понад усе».

«У київському «Динамо» хороша школа та багато гравців, які можуть грати на найвищому рівні. Вважаю, що за минулий рік дуже виріс Сидорчук. Є Гармаш, Хачеріді... Не кажучи вже про досвідченого Шовковського. Також є Мякушко та Калітвінцев, який зараз пішов у «Чорноморець». Вважаю, що він вчинив правильно, адже у його віці потрібно грати», - сказав Ярмоленко в інтерв'ю Динамо Київ Web TV.