Олег Саленко: «На нас чекає справжнє футбольне свято»

Динамо Київ 13 Липня, 14:37 815
Олег Саленко: «На нас чекає справжнє футбольне свято»
​Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко в розмові з журналістом 1927.kiev.ua поділився очікуваннями від прийдешнього поєдинку за Суперкубок між «біло-синіми» та «гірниками».

Про готовність команд до чемпіонату по цьому матчу говорити складно, бо в обох клубів різні підготовчі цикли. «Динамо» розпочинає пізніше, а «Шахтарю» ще грати відбіркові матчі. Інша справа – «Шахтар» втратив Дугласа Косту та Луїса Адріано. Буде цікаво поспостерігати, наскільки ефективно їх замінить Мірча Луческу. Думаю, це важко одразу буде зробити. Потрібно переналаштовувати командну гру на інших гравців. Тому цікаво глянути, як вони це все робитимуть, та й, загалом, в якому стані зараз знаходяться «гірники».

Цей матч є підготовчим, напівофіційним, якщо можна так сказати. Команди будуть в міру обережними, бо в таких іграх важко відігруватись після пропущених голів. Кожна помилка може коштувати надто дорого. Але, думаю, що на нас чекає активний і забивний поєдинок.

Шанси – 50 на 50. Обидва суперники ще не готові демонструвати справді хороший футбол. Головне, що на нас чекає справжнє футбольне свято. В Одесу повертається великий футбол. Підготовка до матчу за Суперкубок йде повним ходом. Велика увага приділяється безпеці поєдинку, тому я думаю, що свято вдасться.


Розмовляв Микола Тимощук