Рахунки «Металіста» заарештовані

Футбол України 14 Липня, 13:42 763
Рахунки «Металіста» заарештовані
Народний депутат України та радник міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що рахунки «Металіста» були заблоковані за рішенням суду.

За словами Антона Геращенка, керівництво «Металіста» за наказом Сергія Курченка намагалося вивести з рахунків клубу в Україні 1 мільйон доларів на рахунки в Москві.

«Наприкінці минулого тижня вболівальники майже знищеного Сергієм Курченком харківського футбольного клубу «Металіст» дізналися про те, що в клубі проводяться обшуки, а його рахунки заблоковані рішенням суду.

Пізно ввечері, 9 липня, співробітники міліції Харківського Головного управління МВС України дізналися, що на розрахунковий рахунок ПАТ ФК «Металіст» надійшла сума рівна в еквіваленті 1 мільйону доларів США. Оперативна перевірка підтвердила достовірність сигналу. Це прийшли кошти за контрактом за реалізацію телевізійних прав від ТРК «Україна», - пояснив Геращенко.


Нардеп розповів, що український офіс «Металіста» отримав розпорядження від власника клубу Сергія Курченко зняти гроші з рахунку та перевести їх до Москви:

«Слідчі та оперативники вирішили не допустити відведення грошових коштів у великому розмірі за межі України і дочекалися того, хто повинен був покірливо виконати всі команди з Москви. У створеній стійкій групі розтратників ключову роль грав чоловік у чорних туфлях, чорних брюках і білих шкарпетках. Саме він, генеральний директор клубу, повинен був поставити печатку на платіжне доручення і відправити гроші з рахунків нерідного йому клубу.

Однак мріям розтратників акціонерного добра завадили працівники ГУВС МВС України в Харківській області. Як тільки генеральний директор клубу перейшов до конкретних дій, і за його вказівкою ще двоє співробітників вирішили відправити гроші не на статутні цілі, міліція втрутилася і перекрила канал відтоку грошових коштів з України.

За їхніми ж клопотанням суд наклав арешт на рахунки клубу, а учасникам протиправних дій довелося познайомитися зі слідчим. І хоча адвокат шепнув на вухо гендиректору магічне слово, після якого він раптово втратив свідомість, відповідати на незручні питання слідства доведеться».

Якщо рішення суду буде законним і справедливим, то гроші, які прийшли на рахунок клубу, мають піти на виплати боргів із зарплати гравцям і персоналу клубу, а не в кишеню біглого недоолігарха», - написав Геращенко на своїй сторінці у Facebook.