«Шахтар» стає володарем Суперкубку України

Динамо Київ 14 Липня, 23:04 1613
«Шахтар» стає володарем Суперкубку України | 19-27
За дві хвилини київське «Динамо» втрачає всі шанси на перемогу у матчі за Суперкубок України.

З початку поєдинку динамівці були не частими гостями на половині поля «Шахтаря». Натомість «гірники» більше контролювали м’яч та створили кілька небезпечних моментів біля воріт Шовковського. Наприкінці першого тайму моменти стали з’являться і в киян. Хороший шанс відкрити рахунок змарнував Морозюк, який слабко вдарив по м’ячу з 12 метрів. Двічі зі штрафного пробивав вище воріт Велозу. В цілому догравали перший тайм спокійно і пішли на перерву за рахунку 0:0.

На відміну від першої частини, другий тайм динамівці почали більш активно. Стійка воріт «Шахтаря» двічі потерпала від ударів «Динамо». Без діла не залишався й Олександр Шовковський, який черговий раз у цій грі врятував свої ворота.

Коли всі вже готові були дивитися серію пенальті, на останніх хвилинах сталося те, чого ніхто ніяк не очікував. Видалення Олександра Шовковського за фол проти Тейшейри. Суддя призначає пенальті, у воротах Шовковського заміняє Драгович, який і пропускає пенальті, пробитий Срною.

Дві хвилини потому, залишившись у меншості, «Динамо» пропускає другий гол. Отримавши передачу від Коваленка, Бернард не залишив «біло-синім» шансів відігратися.

На останок друге попередження отримує Рибалка і покидає поле.

Суперкубок України. «Динамо» - «Шахтар». 0:2

Голи: Срна, 90+2 (пенальті); Бернард, 90+4

Попередження: Сидорчук, 27; Драгович, 53; Сілва, 55; Рибалка, 56; Віда, 73 – Фред, 69; Тейшейра, 86

Вилучення: Шовковський, 90; Рибалка, 90+6

Склади команд:

«Динамо»: Шовковський (К), Сілва, Велозу, Антунеш, Драгович, Морозюк (Гусєв, 67), Ярмоленко, Мораєс (Кравець, 78), Сидорчук (Гармаш, 82), Рибалка, Віда.

Запас: Рибка, Петрович, Гармаш, Гусєв, Кравець, Бурда, Буяльський.

«Шахтар»: Каніболоцький, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред (Коваленко, 87), Марлос (Дентінью, 77), Тейшейра, Тайсон (Бернард, 63), Гладкий

Запас: П'ятов, Ордець, Коваленко, Малишев, Бернард, Дентіньо, Едуардо