Флеш-коментар Сергія Реброва

Динамо Київ 14 Липня, 23:58 4691
Флеш-коментар Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» прокоментував поразку від «Шахтаря» (0:2) у матчі за Суперкубок України.

- Будь-яке протистояння з «Шахтарем» - цікаве, адже зустрічаються найсильніші команди чемпіонату. Це ажіотаж, і не має значення, товариська це гра, офіційна або матч за Суперкубок. Думаю, була цікава і абсолютно рівна гра. «Шахтар» забив на останній хвилині. Я вітаю їх з перемогою.

- Чого не вистачило, щоб дотягнути до серії післяматчевих пенальті?

- Ми не тягнули до пенальті, а грали у футбол. Так, як і «Шахтар». Ніхто спочатку не думав дотягнути до серії пенальті. Обидві команди в останні хвилини не стояли, а намагалися атакувати.

- В останній час у матчах «Динамо» та «Шахтаря» забивається мало голів. Команди добре вивчили один одного або є інші причини?

- Звичайно, з такими командами, як «Шахтар», потрібно грамотно й організовано оборонятися. Думаю, що і «гірники» сьогодні організовано оборонялися, і ми намагалися це робити. Гра була видовищною, було достатньо атак і гольових моментів. Але в таких матчах на перший план виходить компактна і організована гра в обороні.

- Як оціните гру новачків - Мораєса і Морозюка?

- Звичайно, це непросто, оскільки вони лише два тижні знаходяться в команді. Але я бачив, що новачки віддали всі сили грі. Ніяких претензій ні до них, ні до інших хлопців немає. Всі старалися і віддавалися. Ми повинні розуміти, що це перша гра сезону. Обидві команди старалися, віддали всі сили, але на 100 відсотків команди не готові. Новачкам, які прийшли до нас, потрібен час, щоб зрозуміти нашу філософію, модель гри. Думаю, що це у них зараз виходить.

- Драгович сам наважився стати у ворота чи це було продумано?

- Звичайно, це не було продумано. Хлопці на полі так вирішили. Драгович іноді на тренуваннях ставав у ворота, і сьогодні вирішив це зробити. Напевно, добре, що він взяв на себе відповідальність за всю команду.

- Розчарування у вас не помітно. Чи воно вирує всередині?

- Звичайно, прикро програвати принциповому супернику. Але ми йдемо далі. Зараз важливо забути цю гру, вдало розпочати чемпіонат і готуватися до Ліги чемпіонів. Будь-якій команді неприємно пропускати на останній хвилині, але нічого страшного, ми йдемо далі і готуємося до старту в чемпіонаті.

- Чи є у «Динамо» пропозиції щодо Андрія Ярмоленка?

- Про це потрібно говорити з нашим президентом. До мене не надходять пропозиції. Мені Ярмоленко однозначно потрібен, він честю і правдою служить київському «Динамо». Але як він вирішить з президентом, так і буде, - сказав Ребров в ефірі каналу «Футбол 1».