Міхеіл Саакашвілі: «Мій син вболівав за «Шахтар», а я - за «Динамо»

Динамо Київ 15 Липня, 00:27 1077
Міхеіл Саакашвілі: «Мій син вболівав за «Шахтар», а я - за «Динамо»
Губернатор Одеської області, який був присутній на матчі за Суперкубок України між «Динамо» та «Шахтарем» (0:2) назвав цей поєдинок найкращим з усіх, що він дивився у своєму житті.

«Футболу в Одесі давно не було, тому сьогодні на стадіоні відчувалися така енергія і радість. Люди жадали свята. Народу дуже важко зараз, не вистачає елементарних речей, немає доходів, накопичилося багато інших проблем. І матч за Суперкубок - це можливість хоча б на два тайми забути про ці проблеми. Це просто дивовижно! Люди самі створили таку атмосферу.

Ми дуже багато працюємо над безпекою. У серпні в Одесі вже буде нова патрульна поліція, буде більш спокійно. Але зараз дійсно довелося докласти зусиль для забезпечення безпеки.

Я був на матчі зі своїм 9-річним сином. Він вболівав за «Шахтар», а мені довелося вболівати за «Динамо». Він у мене виграв сьогодні, але насправді, я думаю, перемогла Україна. Хотілося б, щоб футбольне свято в Одесі тривало, проходили як внутрішні, так і міжнародні матчі.

Ви самі бачили, яка сьогодні була атмосфера, фанати «Динамо» і «Шахтаря» влаштували перекличку, разом кричали «Україна!» та співали знайому всьому світу пісню. Я і сам багато разів вставив, підтримуючи футбольну хвилю. Це був момент єднання, один із кращих матчів, які я бачив. Можливо, навіть найкращий. Думаю, що український футбол буде розвиватися», - зазначив Саакашвілі у коментарі каналу «Футбол 1».