Андрій Ярмоленко: «Я пишаюся своєю командою, ми були гідні перемоги»

Динамо Київ 15 Липня, 00:46 2070
Андрій Ярмоленко: «Я пишаюся своєю командою, ми були гідні перемоги»
Андрій Ярмоленко поразці в Суперкубку не засмутився та відзначив, що в Одесі дуже комфортно грати.

- За гру нам не соромно. Ми показали хорошу гру, але це футбол. Буває, що демонструєш хорошу гру, але програєш. Засмучуватися нам нема чого, ми готуємося до чемпіонату. Думаю, ви бачили, що фізично ми краще підготовлені, ніж «Шахтар». Ми в хорошій формі входимо в сезон.

- Як Вам одеські вболівальники?

- Я вважаю, що сьогодні все було організовано на найвищому рівні. Одеса гідна того, щоб тут проводили ігри чемпіонату. Чудовий стадіон, чудові вболівальники. Я не бачив нічого поганого під час гри. Все було здорово організовано. Одеса готова приймати ігри чемпіонату.

- Щось змінилося після випадку на матчі за Кубок?

- Думаю, самі вболівальники подивилися на себе та побачили, що це не дуже красиво. Я впевнений, що в майбутньому це не повториться.

- Як вирішували, хто замінить у воротах Шовковського?

- Ніяких установ від тренера не було. Хто відчув у собі більше впевненості, той і став. На жаль, не вийшло відбити пенальті.

- Як оціните саму гру?

- Мені здається, що «Шахтар» провів сильніше перший тайм, ми другий. Була рівна гра, грали до голу, хто перший забив, той і виграв. На жаль, це були не ми.

Звісно, осад залишився, програвати завжди неприємно та ще й на останніх хвилинах. Але я пишаюся своєю командою, бо ми були гідні перемоги і ні в чому «Шахтарю» не поступилися, а десь, навіть перевершували.