Олексій Мочанов: «Машина швидкої допомоги, з якою допомогли Шовковський, Ребров і Ярмоленко, врятувала вже більше 800 чоловік»

Динамо Київ 16 Липня, 12:19 2803
Олексій Мочанов: «Машина швидкої допомоги, з якою допомогли Шовковський, Ребров і Ярмоленко, врятувала вже більше 800 чоловік»
Відомий український гонщик та волонтер розповів, які футболісти віддають гроші на благодійність.

«Ромка Зозуля, наприклад - людина, яка заробляє мільйони, але ремонтує військовий госпіталь і постійно чимось допомагає. Попрацювали з ним, довіряю і дуже рекомендую. Він каже: дядько Льоша, машина мене влаштовує, у мене все є, а зараз таке відбувається в країні. Рома не віддав всі гроші і не став жити в коробці під мостом, просто витрачає не на поліпшення свого життя. Як таку людину не поважати?

Величезне спасибі Сані Шовковському, Серьожі Реброву і Андрію Ярмоленку. У минулому році, коли була проблема з машиною швидкої допомоги, вони дуже допомогли. Вона врятувала вже більше 800 чоловік. Андрюха Гусін допомагав.

Зі Славою Шевчуком мав справу. Він, як і всі спортсмени, сказав - хочу передати грошей, тільки не на війну, а на медицину. Тимощук теж відгукнувся з такою умовою.

Я не розумію, чому Зозуля допомагає Кіровоградському 3-му полку спецназу, а Женя Коноплянка поводиться так, ніби не з Кіровограда родом. Ось зараз ми побачили, у кого які пріоритети», - сказав Мочанов у інтерв'ю Tribuna.com.