Максимом Шацьких цікавляться в АПЛ

Футбол України 17 Липня, 15:21 2488
Максимом Шацьких цікавляться в АПЛ
Агент Сефер Алібаєв розповів про рішення узбецького нападника прийняти пропозицію винниківського «Руху» і про подальше продовження професійної кар'єри.

«Що стосується переходу Максима Шацьких в «Рух», то в цій ситуації ЗМІ трохи випередили події і видали бажане за дійсне. У нього була зустріч з керівником, який виявляв до нього інтерес. Тут вплинуло і знайомство з Олександром Алієвим, і - насамперед - побачене своїми очима. Цей клуб більш професійний, ніж клуб, який представляє Прем'єр-лігу - в даному випадку, «Говерла».

Протягом 14 місяців Максим не отримував зарплату в «Говерлі», але знаю, що він до останнього вірить, що все налагоджується.

Максим прийняв таке рішення і зустрівся, бо була настирлива пропозиція від керівника «Руху». Що стосується продовження його професійної кар'єри, то тут ставити крапку ще рано. У Максима є низка пропозицій - в тому числі з-за кордону, зокрема, від англійських клубів. Вчора ми зустрічалися з цього приводу. Є навіть клуби Прем'єр-ліги, які виявляють до нього інтерес. На відміну від нас, там не дивляться в паспорт. Добре, що зараз тенденція змінилася.

Не скажу, що Максим схилився до пропозиції «Руху» через матеріальну сторону. Перш за все, йому хотілося змінити обстановку, і, знову ж, побачена ним інфраструктура перевершила всі очікування. Думаю, Максим ще може вірою і правдою послужити ряду клубів. Можливо, він не такий швидкий, як раніше, але зате він швидше мислить і направляє команду», - розповів Алібаєв на веб-конференції XSPORT.