Срна: «Думав, що випаде «Янг Бойз» або «Рапід»

Футбол України 17 Липня, 20:04 1480
Срна: «Думав, що випаде «Янг Бойз» або «Рапід»
Капітан донецького «Шахтаря» поділився своїми думками про результат жеребкування та згадав позитивні моменти 2009-го року.

- Як вам результат жеребкування? Як оцінюєте «Фенербахче»? Багато відомих футболістів грає за цю команду.

- Нормальний результат. Хороша команда, буде цікава гра. Я вважаю, що нам попався найсильніший суперник. Зі Стамбулом у нас пов'язані приємні моменти, оскільки саме тут у 2009 році ми взяли Кубок УЄФА, тому я вдячний цьому місту і стадіону «Фенербахче Шюкрю Сараджоглу». Більшість уболівальників «Фенербахче» і «Бешикташа» були за нас у фіналі. Тому ми поїдемо туди, де отримали приємні емоції, і я сподіваюся, що результат буде хороший.

- Ви стежили за трансферами «Фенербахче»? Нані, ван Персі... Тоді могли подумати, що вони стануть вашими суперниками?

- Звичайно, думали, але я чекав «Янг Бойз» або «Рапід», а випав «Фенербахче». Нічого страшного, буде хороша гра і тиск, бо у Туреччині божевільні вболівальники, в хорошому сенсі цього слова. У нас сезон почався добре, виграли Суперкубок України.
Я думаю, що шанси 50/50, але все одно я більше вірю в свою команду. Дуже поважаю «Фенербахче», вони зробили два хороших трансфери, але все ж... пройти можна!

- Найближчий суперник «Шахтаря» в українській Прем'єр-лізі не такий іменитий, як «Фенербахче» - «Олександрія». Який настрій перед початком чемпіонату? Як ви думаєте, добре починати з такого слабкого суперника?

- Я б не сказав, що команда, яка потрапила в Прем'єр-лігу, є слабким суперником, тим паче, що з «Шахтарем» всі будуть грати на 150%. Ми готові, ми налаштовані добре, подивимося склад, подивимося, кого обере Містер. Перемога потрібна, тому що ми хочемо в Стамбул приїхати з шістьма очками, в хорошому настрої і в хорошій формі.

- Даріо, в команду повернувся ваш друг Едуардо, наскільки він готовий вже з перших матчів допомагати «Шахтарю»?

- Це величезний плюс, що Містер і президент вирішили повернути Едуардо, бо я впевнений, що цей футболіст принесе користь «Шахтарю», допоможе, як і раніше. Він - приклад професіонала, у нього велика кар'єра, і я впевнений, що він заб'є свої важливі голи за «Шахтар».