Мірча ​Луческу: «Адріано може скласти пару форвардів з Ібрагімовичем»

Світовий футбол 19 Липня, 09:24 880
Мірча ​Луческу: «Адріано може скласти пару форвардів з Ібрагімовичем»
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу оцінив можливі перспективи екс-гірника Луїса Адріано отримати місце в основі «Мілана».
«Я переконаний, що він має всі якості, щоб досягти успіху. Тоді багато чого буде залежати від адаптації до «Мілану» та Серії А.

Він перейшов у дуже складний чемпіонат, але у нього є все, щоб проявити себе»,- цитує румунського наставника football.ua, посилаючись на Tuttosport.

«В цілому, це дуже сильний гравець. Він швидкий, агресивний, гарний у боротьбі за верхові м'ячі. Адріано в «Шахтарі» був фінішером, тому що ми тут ведемо дуже атакуючий футбол. Він був гравцем, через якого будувалася наша атака, і я думаю, що «Мілан» буде використовувати бразильця в такій же ролі».

«Добре, якщо б Златан повернувся в Мілан, вони могли б грати з Луїсом Адріано в парі. Не забувайте і про Бакку. Це була б супер атака, яка могла б підняти італійський клуб на вищий рівень», - сказав Луческу.

«Адріано не боїться конкуренції, абсолютно. Він заробляє своє місце в команді, працюючи важко на зборах. Навіть тут, в «Шахтарі», він часто мав агресивних конкурентів, таких, як Брандао. Але, врешті-решт, він завжди залишався переможцем, і виборював місце в старті».