Прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 19 Липня, 22:09 3721
Прес-конференція Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів після перемоги у першому турі над «Сталлю».

- Важка гра. Зараз всі ігри будуть такими важкими, оскільки ми входимо в сезон в ранзі чемпіонів і відношення всіх команд до нас відповідне. «Сталь» організовано, грамотно оборонялася, особливо після забитого м'яча. Я своїх підопічних привітав з перемогою. Це, дійсно, важливі очки. Але у нас було багато помилок як в обороні, так і в атаці. Ми їх розберемо і будемо йти далі.

- Ви, напевно, не чекали такого натиску з боку «Сталі» з перших хвилин?

- Та ніякого натиску не було. Ми самі собі організували ці дві атаки, що призвело до забитого м'яча. Напевно, будь-яка команда, перехопивши м'яч, намагається виходити в атаку. І до голу у «Сталі» був хороший момент. Гол є заслугою гравців «Сталі» і в той же час наслідком незібраності, плутанини на перших хвилинах в нашій обороні.

- Свого часу ви грали в тій же команді, що і тренер «Сталі». Це мало якесь особливе значення особисто для вас?

- Та абсолютно ніякого. З більшістю тренерів, які зараз працюють, я або грав в одній команді, або ми грали один проти одного. Таких прикладів дуже багато. Звичайно, ми з Володимиром добре знаємо один одного, ми привіталися і побажали один одному удачі.