Післяматчевий флеш-коментар Володимира Мазяра

Динамо Київ 19 Липня, 22:27 1830
Післяматчевий флеш-коментар Володимира Мазяра
Головний тренер дніпродзержинської «Сталі» залишився незадоволеним суддівством у матчі 1-го туру УПЛ проти київського «Динамо» (1:2).

- Наш план на гру спрацював у першому таймі, але кінцівку ми недопрацювали. Мені прикро, що нам не вистачило підготовки, хотілося б мати ще тиждень на неї. У нас ще трохи немає зіграності. Прикро, що гру рукою арбітри трактують по-різному. М’яч потрапляє в руку Велозу за рахунку 1:0 - пенальті немає, а після відскоку м’яча в руку нашого захисника 11-метровий ставиться без роздумів.

Можу сказати, що ми не задоволені результатом, грали ми на більш приємний результат. Це, принаймні, очки, які мають бути у нас в турнірній таблиці.

- Ви вважаєте, що арбітр допустив явну помилку з трактовкою гри рукою?

- Я не маю права це коментувати, а просто говорю про те, що бачив своїми очима. Рахую, що трактувати гру рукою можна по-різному. Дивлячись у який бік.

- Про те, що «Сталь» буде виступати в Прем’єр-лізі, стало відомо лише в четвер. Наскільки ви задоволені комплектацією команди? Які задачі ставить перед вами керівництво клубу?

- Комплектація команди фактично завершена. Ми вирішили довіряти хлопцям, які пройшли першу лігу. Сьогодні вийшли футболісти, які до цього «Динамо» бачили лише по телевізору. Рахую, що вони, в першу чергу, старалися грати у футбол. Як я вже сказав, нам не вистачило 7-10 днів, щоб вийти на рівень. Адже ми не знали, до чого готуватися, та чекали на вердикт Федерації футболу, - сказав Мазяр у коментарі каналу «Футбол 1».