Андрій Ярмоленко: «Дуже сподіваюся на підтримку вболівальників"

Динамо Київ 21 Жовтня, 19:44 1184
Андрій Ярмоленко: «Дуже сподіваюся на підтримку вболівальників
Для лідера збірної України та київського «Динамо» Андрія Ярмоленко немає різниці, в якому місті жовто-блакитні будуть приймати збірну Франції в першому стиковому матчі за путівку на чемпіонат світу до Бразилії.

Для лідера збірної України та київського «Динамо» Андрія Ярмоленко немає різниці, в якому місті жовто-блакитні будуть приймати збірну Франції в першому стиковому матчі за путівку на чемпіонат світу до Бразилії.

- Франція - сильна, хороша команда, - сказав Андрій у розмові з кореспондентом «Спорту День за Днем» Тетяною Копиловою. - Але непереможних суперників немає, ми будемо налаштовуватися тільки на перемогу. На цій стадії взагалі немає слабких команд, хоча французи, напевно, найсерйозніший  конкурент. Але у мене не було ніяких переживань за жеребкуванням, я просто з цікавістю спостерігав за ним. Перший матч пройде в Україні, але, на мій погляд, особливого значення це не має. Все одно один матч грати вдома, другий - на виїзді. І головне! Незалежно від того, в якому місті ми проведемо свій домашній матч, нам буде забезпечена серйозна підтримка вболівальників. Я на це дуже сподіваюся.