Руслан Ротань: «Не будемо судити Гармаша»

Збірна України 6 Вересня, 00:30 1801
Руслан Ротань: «Не будемо судити Гармаша» | 19-27
Півзахисник збірної України прокоментував перемогу над командою Білорусі (3:1) в матчі відбору на Євро-2016.
- Цю гру нам потрібно скоріше забути і думати про Словаччину. Моменти по грі, ясна річ, ми розберемо. Був божевільний настрій в першому таймі, а в другому ми заспокоїлися.
Видалення Гармаша? Не будемо судити. Це емоції, важко грати 90 хвилин, він молодий чоловік. Потрібно подивитися епізод: можливо, і збивали його, а може, і ні. Погано, звичайно, що випадає такий гравець. Він віддавався грі і провів сьогодні дуже хороший матч, зіграв корисно.
Коноплянка? Він не змінився зовсім. Все такий же веселий, життєрадісний. Він явно сумує за нами. За «Дніпром» і збірною. Ми раді його бачити! Кажете, у нього не все сьогодні виходило? Не погоджуся, він був одним з кращих в команді. Всі знали, що у Жені народилася дитина, і було б добре, щоб він забив гол, і ми його привітали. Так що пенальті бив він.
Словаччина? Розуміємо, що це буде дуже важлива гра. Напевно, найважливіша з усіх, що були в цьому відбірковому циклі. Від нас потрібен настрій, такий, як у першому таймі матчу з Білоруссю. У словаків, однозначно, буде такий самий настрій, - наводить його слова «Сегодня».