ФК «Полтава» не гратиме в Першій Лізі, якщо Колліна не зупинить суддівське свавілля

Футбол України 26 Жовтня, 14:31 504
ФК «Полтава» не гратиме в Першій Лізі, якщо Колліна не зупинить суддівське свавілля
ФК “Полтава” відмовляється брати участь у суддівському свавіллі! Керівництво ФК “Полтави” у листі до Адміністрації Першої Футбольної Ліги повідомило про невиїзд своєї команди до Тернополя на гру 16-го туру Favbet Ліга 1.

ФК “Полтава” відмовляється брати участь у суддівському свавіллі!

Керівництво ФК “Полтави” у листі до Адміністрації Першої Футбольної Ліги повідомило про невиїзд своєї команди до Тернополя на гру 16-го туру Favbet Ліга 1.

Поштовхом до таких радикальних дій стало судівське свавілля в останніх іграх команди. І, дійсно, якщо оперувати голими цифрами, то в останніх трьох матчах ФК “Полтава” було видалено 6 гравців команди у надзвичайно спірних ситуаціях. І це м’яко кажучи. Точкою кипіння для президента клуба Леоніда Соболева стала остання гра його команди проти ФК “Украгроком”, в якому ФК “Полтава” при двох червоних карточках, ще й гол пропустила на 5-й додатковій хвилині. Усі його намагання достукатись до Федерації футболу України залишились без відповіді, натомість президент отримав 4 матчі заборони на відвідування змагань своєї команди, за бурхливі емоції під час гри з ФК ”Геліосом” в ситуації, коли гравцю його команди розбили до крові обличчя, Цей факт залишився без уваги арбітра.

Вся прикрість ситуації в тім, що за минулий чемпіонат з турнірної дистанції зійшло 4 команди. Вони припинили своє існування через скрутну економічну ситуацію. В ФК “Полтава”, в цьому плані усе гаразд. Є команда, яка стабільно отримує заробітну плату, будується нова, комфортабельна база. Леонід Соболев вкладає в розвиток футболу шалені кошти, а натомість йому просто плюють в обличчя.

 З приводу цієї ситуації Директор ФК “Полтава” Богдан Вінницький зазначив: “ Якщо судівське свавілля не припиниться, це просто відіб’є бажання у багатьох людей вкладати гроші у наш футбол. Після кожного туру маса скарг на суддів і ніякого проблиску не видно.”

Тепер слово за куратором суддівського корпусу Україні П’єром-Луїджі Коліною.