Андрій Ярмоленко: «Ми знали, що легко у матчі з «Говерлою» нам не буде»

Динамо Київ 27 Вересня, 09:33 1156
Андрій Ярмоленко: «Ми знали, що легко у матчі з «Говерлою» нам не буде»
Андрій Ярмоленко прокоментував гру «Динамо» проти «Говерли» на «Олімпійському».

- Андрію, «Говерла» сьогодні піднесла вам якісь сюрпризи?

- Та ні, ми добре знаємо всіх хлопців, практично всі вони з «Динамо». Багато з них з нами проходили тренувальні збори. Тому ми знали, що молодь вміє грати у футбол, і треба налаштовуватися найсерйознішим чином.

Ми знали, що у них буде неймовірна самовіддача, тому що їм випав такий шанс показати себе на такому стадіоні, де на них, крім усієї України, будуть дивитися тренери першої команди. Для них це найкращий шанс пробитися в першу команду. А для нас найголовнішим було грати у свою гру, розгойдувати їх оборону і використовувати свої моменти.

- По боротьбі, по стиках, відчувалося, що орендовані динамівці грають з великою самовіддачею? Вони не шкодували ваших ніг?

- Звичайно, відчувалося. Це було видно ще навіть коли команди тільки вийшли на поле, під час привітання, коли всі гравці віталися рукостисканнями. Ще в той момент я помітив, як у молодих хлопців з «Говерли» горять очі. Відчувалося, що вони рвуться проявити себе.

- Тобто заощадити сили перед грою Ліги чемпіонів не вдалося?

- Та ми знали, що легко нам не буде. Зараз у всіх іграх команди, які сюди приїжджають, окопуються, намагаються оборонятися великими силами. Звичайно, нелегко атакувати і ламати таку оборону, але і їм, повірте, теж нелегко всі 90 хвилин оборонятися, бігати без м'яча. У таких іграх нам потрібно чекати свого шансу і використовувати його, що ми сьогодні й зробили.

- Який момент у сьогоднішній грі став ключовим?

- Та я думаю, все від початку було закладено в нашій зарядженості на гру. Тому що ми з перших хвилин почали агресивно грати, не стали довго розгойдуватися, багато атакували, а після втрати м'яча відразу переключалися на відбір і практично не дозволили супернику втікати в контратаки, що є їх сильною якістю.