Мехмеді c «Фрайбургом» розгромлений «Гамбургом»

Динамо Київ 28 Жовтня, 13:22 577
Мехмеді c «Фрайбургом» розгромлений «Гамбургом» | 19-27
Клуб німецької Бундесліги «Фрайбург, за який на правах оренди виступає гравець київського «Динамо» Адмір Мехмеді, у десятому турі приймав на своєму полі «Гамбург».

Гра на «Маге-Солар-Штадіон» зібрала 24 000 глядачів і завершилася повним фіаско «Фрайбурга» з рахунком 0:3.

Перемогу гостям принесли голи Байстера на 37-й, Ласогга на 47-й і Ван дер Варта на 63-й хвилині.

Адмір Мехмеді провів повний поєдинок за команду Крістіана Штрайха. Цей матч став для нього дев'ятим за «Фрайбург» в нинішньому сезоні Бундесліги, шість з яких він починав у стартовому складі. У цих іграх швейцарець провів 607 хвилин і забив два голи.

Крім того Адмір віддав 237 передач, 76 % з яких були точними, завдав 11 ударів у ствір, три кроси, 168 підкатів (43% вдалих), взяв участь у 144 єдиноборствах (47% виграних ) і 24 верхових єдиноборствах (21% виграних ), 14 разів Мехмеді порушував правила (одна червона картка), 11 разів фолили на ньому.

Після десяти турів у Бундеслізі «Фрайбург» займає передостанню сходинку в турнірній таблиці (0 перемог, 5 нічиїх, 5 поразок, різниця м'ячів 9:21).

У наступному турі 2 листопада підопічні Штрайха зіграють на виїзді з «Нюрнбергом».