Жуніор Мораєс: «Кілька разів зустрічався з Луческу, але пропозиція «Динамо» була більш цікавою»

Динамо Київ 1 Жовтня, 22:35 2041
Жуніор Мораєс: «Кілька разів зустрічався з Луческу, але пропозиція «Динамо» була більш цікавою»
Нападник київського «Динамо» Жуніор Мораєс розповів про те, як змінилося його життя після початку російської військової агресії на Донбасі.
- Я спілкувався з Луческу кілька разів. Можу сказати, що він дуже хороша людина, яка любить бразильців. «Шахтар» пропонував «Металургу» 5 млн євро за мене, але мій тодішній клуб відхилив його. Також мене хотіли отримати «Динамо» і «Гуанчжоу», але донеччани продовжували гнути свою лінію. Коли я оголосив про свій відхід з «Металурга», ми знову зустрічалися з Луческу, але пропозиція «Динамо» була більш цікавою. Крім того, я втомився від невизначеності і постійних переїздів в «Металурзі», тому не хотів, щоб ця історія тривала в моєму новому клубі.
Минулий сезон був дуже важких через російську агресію на Донбасі. Особливо для гравців, які родом з Донецька. Вони поводилися так, ніби потрапили в іншу реальність, в якій не можна повернутися додому. Я розумію їх печаль, таке важко пережити. Ситуацію нагнітали ЗМІ ще під час мирних демонстрацій в Донецьку. Я особисто виходив на вулиці і не бачив нічого небезпечного для життя, про що постійно сурмили з телевізора. Я навіть не уявляв, що незабаром в цих місцях почнеться війна.
Мені дуже сумно, що військові дії змінили кардинально життя деяких моїх друзів. Дуже шкода перекладача і тренера воротарів донецького «Металурга». Будинок першого вибухнув, а житло другого повністю розграбували. У мене не було нічого особливого в донецькій квартирі, але я знаю, що зараз там нічого не залишилося - все вкрали люди, які захопили владу, - цитує Мораєса «dynamo.kiev.ua».