U-19. 10-й тур. «Динамо» - «Волинь» - 4:1

Динамо Київ 4 Жовтня, 18:08 902
U-19. 10-й тур. «Динамо» - «Волинь» - 4:1 | 19-27
​У 10-му турі чемпіонату U-19 юнаки київського «Динамо» на своєму полі клубної бази в Чапаєвці з великим рахунком обіграли однолітків з луцької «Волині» - 4:1.

Доля гри була практично вирішена на користь «біло-синіх» після швидких голів дуплетом на 10-й та 11-й хвилинах у виконанні Сергія Чоботенка та Івана Калюжного.

Ще до перерви Євген Смирний своїм голом на 30-й хвилині у ворота Жмурка довів перевагу команди Уная Мельгоси Соррильї до великого.

У другому таймі на 52-й хвилині Романюк скоротив відставання «Волині», але на 76-й статус-кво великої і остаточної перемоги повернув Олексій Щебетун – 4:1.

Склад динамівців у цьому поєдинку був таким: Маханьков, Кошелєв, Чоботенко, Масалов (А.Ярмоленко, 46), Дубинчак (Бабан, 81), Калюжний, Кравченко, Шапаренко, Смирний, Тарануха, Щебетун (Симчо, 77).

Після цієї перемоги наші юнаки, набравши 19 очок після дев'яти проведених зустрічей, займають в турнірній таблиці 4-е місце, відстаючи за втраченими від лідируючого «Дніпра» на чотири очки.