Динамівці у складі збірної України готуються до поєдинків відбору Євро-2016 з Македонією та Іспанією

Збірна України 6 Жовтня, 11:48 1211
Динамівці у складі збірної України готуються до поєдинків відбору Євро-2016 з Македонією та Іспанією
5 жовтня національна збірна команда України провела відкрите тренування на навчально-тренувальній базі київського «Динамо» у Кончі-Заспі.

«Жовто-сині» готуються до відбіркових поєдинків Євро-2016 проти Македонії (9 жовтня в Скоп’є) та Іспанії (12 жовтня в Києві).

Динамівці Києва, які мають найбільше представництво в головній команді країни, умовно поділились на дві групи. П’ять з них: Олег Гусєв, Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, Андрій Ярмоленко та Артем Кравець працювали в повному обсязі, а Євген Хачеріді та Денис Гармаш - за індивідуальною програмою.Головний тренер нашої збірної Михайло Фоменко так висловився що планів на майбутні надважливі зустрічі:

- Якщо ми обіграємо Македонію, у нас шість очок заберуть. Тому є багато нюансів з цього приводу. Начебто як лідируємо на сьогоднішній день (серед збірних, що посідають в групах треті місця). Добре було б скористатися цією можливістю, але якби це тільки від нас залежало…


Що стосується гри з Іспанією, то ми концентруємо увагу хлопців на побудові гри суперника в обороні, атаці, говоримо їм про сильні та слабкі сторони. У грандів європейського футболу не багато слабких сторін, але й вони є.