Десантники 80-ї аеромобільної бригади відчують себе динамівцями

Динамо Київ 7 Жовтня, 12:43 515
Десантники 80-ї аеромобільної бригади відчують себе динамівцями
Відчути себе футболістами київського «Динамо» зможуть відтепер десантники одного з підрозділів 80-ї окремої аеромобільної бригади, які перебувають на Сході України.

У вільний від виконання своїх прямих службових обов’язків час «крилаті піхотинці» створили свою команду, яка поступово перетворилася на боєздатний колектив і на футбольному полі. Десантників часто запрошують узяти участь у матчах місцеві команди, до речі, також достатньо сильні клуби, що виступають у чемпіонаті області.

І хоча перемоги команди представників ВДВ відомі лише на місцевому рівні, про них дізналися і в столиці – у футбольному клубі «Динамо» (Київ). Після цього бійці «вісімдесятки» отримали подарунки – 16 оригінальних динамівських футболок від чемпіона України.

Тож, після закінчення свого бойового чергування військовослужбовці у вільний час на кілька годин можуть змінити свою тільняшку на футболку динамівця, згадати мирне життя і відчути себе гравцем «Динамо».

Десантники вдячні динамівцям за такий подарунок і бажають найкращій команді України перемог у футбольній Лізі чемпіонів.