Денис Бойко: «Від нас нічого не залежить»

Збірна України 7 Жовтня, 16:52 861
Денис Бойко: «Від нас нічого не залежить»
Голкіпер «Дніпра» та збірної України оцінив шанси «синьо-жовтих» у найближчих поєдинках відбору на Євро-2016 із Македонією та Іспанією.

«На кожну команду необхідно налаштовуватися однаково. Потрібно виходити та, в першу чергу, грати з настроєм. Якщо ми зараз не налаштуємося на Македонію, це ні до чого доброго не приведе. Її не можна списувати з рахунків. Треба спочатку обіграти їх, а потім вже готуватися до Іспанії», - цитує Бойка «Обозреватель».

«Третє місце у нас і так у кишені, нижче точно не опустимося. Зараз наше завдання виграти два матчі, а далі буде видно. Займемо третє місце і вийдемо напряму - відмінно. Якщо за збігом обставин займемо друге - ще краще. Але це вже не від нас залежить, а від суперника. Хоча це футбол і щось загадувати не бачу ніякого сенсу.

Я повторюся: наше завдання виходити в кожному матчі і обігравати будь-якого суперника, чи то Македонія, чи Білорусь, Люксембург чи Іспанія.

Відсутність Дієго Кости та Іньєсти в заявці Іспанії? Я б не сказав, що це втрата, тому що в Іспанії є багато кваліфікованих футболістів, які можуть на кожній позиції замінити будь-якого гравця. Так, Іньєста - один із лідерів збірної, але й без нього Іспанія може зіграти нічим не гірше, а хтось зуміє без особливих проблем його замінити.

Дай Бог, буде повністю заповнений стадіон - це плюс для нас. Особливо враховуючи ситуацію, яка зараз в країні, нам буде дійсно дуже приємно, якщо вболівальники прийдуть на трибуни «Олімпійського». Для команди бачити стільки людей, що підтримують тебе - це великий стимул», - додав Денис.