Володимир Єзерський: «Збірній не завадив би Гармаш»

Збірна України 9 Жовтня, 14:42 847
Володимир Єзерський: «Збірній не завадив би Гармаш»
Екс-захисник збірної України (1998, 2002-2008) прогнозує нервову гру сьогодні у Скоп'є.

«Не дивлячись на те, що македонці займають у відбірній групі останнє місце, відвертими аутсайдерами їх не назвав би. Просто так склалися обставини. Усі свої поєдинки ця збірна програла в боротьбі. Футболісти, мабуть, самі розуміють, що треба реабілітовуватися, і в заключному для себе домашньому поєдинку зроблять усе, щоб здобути над Україною перемогу. Тому переконаний, що гра буде нервовою. Просто нашій збірній не буде. Гадаю, македонці не закриватимуться в обороні, спробують диктувати умови. Вони розкриватимуться і цим треба скористатися.

Українцям, безперечно, не завадив би Гармаш. Судячи з тої форми, яку Денис демонстрував у недавніх матчах за «Динамо», збірній він точно допоміг би. Навіть якщо припустити, що Фоменко Гармаша не виставив би, кілька варіантів для вибору – то значно ліпше, ніж його відсутність.

Попереду ж не бачу альтернативи Селезньову. Кажу так не тому, що я тренер «Дніпра» і бажаю бачити на полі гравця нашої команди. Євген зараз об’єктивно найсильніший нападник українського чемпіонату. Він це постійно доводить і на полі, і важкою працею на тренуваннях. Якщо, звісно, Селезньову не завадять проблеми з коліном, яке його серйозно турбувало напередодні, він має грати. Не бачу проблеми в тому, що у складі збірної Євген останнім часом грав рідко. Він має стабільну ігрову практику в клубі, добре знає всіх гравців, тому загубитися на полі не повинен», - цитує Єзерського UA-Футбол.

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$/100UAH/400RUB