Сергій Рибалка: «Після другого голу зрозуміли, що перемога у наших руках»

Збірна України 10 Жовтня, 09:19 968
Сергій Рибалка: «Після другого голу зрозуміли, що перемога у наших руках» | 19-27
Півзахисник збірної України прокоментував перемогу «синьо-жовтих» у поєдинку кваліфікації до Євро-2016 проти Македонії.
«Матч вийшов важким, було в’язке поле і не дуже хороша гра у нашому виконанні. Але у другому таймі трохи додали, забили гол, і стало трохи легше. Добре, що перемогли. Нас налаштовували, щоб ми взяли три очки.

У перерві тренер попросив, щоб ми бігли вперед, пресингували, хоч ми і в першому таймі старалися. Були розриви між лініями, тому доводилося бігати по 80 метрів, а потім повертатися. Ми зробили висновки і добре, що перемогли.Після пенальті ще не вірили до кінця в успіх, лише після другого голу зрозуміли, що перемога у наших руках. Кравець здорово обіграв суперника та можна сказати приніс перемогу.

Потрібно налаштовуватися на Іспанію. Виходити при своїх вболівальниках та нікого не боятися. Важливо не давати їм багато контролювати м’яч. Вважаю, що це нам під силу», — розповів Рибалка.