Сергій Морозов: «Якщо зробити виняток для Ярмоленка, то вся Україна буде говорити про подвійні стандарти»

Динамо Київ 29 Жовтня, 12:48 709
Сергій Морозов: «Якщо зробити виняток для Ярмоленка, то вся Україна буде говорити про подвійні стандарти»
Заслужений тренер України Сергій Морозов поділився своїми думками щодо ситуації з фолом Андрія Ярмоленка на Романі Ємельянові.

- Це був вчинок, який не прикрашає гравця київського "Динамо". У момент фолу у Ярмоленка взяли гору емоції, однак потім Андрій вибачився перед Ємельяновим, що є добре. Однак, гравець національної збірної не повинен так поводитися, бути замішаним в подібних епізодах. Даний момент дуже схожий з епізодом Антонов-Федецький і справедливим покаранням за підсумками видалення Ярмоленка буде дискваліфікація на 2 або 3 матчі.

- Вчора Андрія Ярмоленко заявив, що не хотів би дискваліфікації на кілька матчів через підготовку до матчів збірної проти Франції...

- З точки зору збірної йому дійсно потрібна ігрова практика перед серйозним матчем, проте в даному питанні неможливо використовувати подвійні стандарти. Гравці збірної повинні бути чистими в моральному плані, адже вони є прикладом для підростаючого покоління і інших гравців. Тому в даному випадку покарання має бути таке як для всіх, в рамках дисциплінарних правил. Інакше, якщо зараз зробити виняток для Ярмоленка, в порівнянні з тим же Антоновим, «Чорноморець» і вся Україна зможе справедливо говорити про подвійні стандарти. Адже Андрій ще до фолу на Ємельянові знав, що йому належить зіграти в найважливішому матчі проти збірної Франції, але пішов на порушення. Гравці «Іллічівця» також це знали і не грали проти Ярмоленка жорстко, хоча могли в такій боротьбі діяти не толерантно. Тому, Андрію потрібно передусім розібратися в собі, щоб більше не потрапляти в такі ситуації, а футбольні органи можуть піти на зустріч збірній і обмежитися мінімальним покаранням за цією статтею - 2 матчами.