Післяматчева прес-конференція Вісенте Дель Боске

Збірна України 13 Жовтня, 00:11 6161
Післяматчева прес-конференція Вісенте Дель Боске
Наставник «червоної фурії» прокоментував перемогу над нашою національною командою (0:1), відзначивши гру Андрія Ярмоленка та Євгена Коноплянки.

- Прокоментуйте незвичне розташування гравців у сьогоднішньому матчі та гру голкіпера Давіда де Хеа.

- У сьогоднішньому розташуванні не було нічого дивного, адже нам потрібно було знайти вихід із проблемної кадрової ситуації. У хлопців був стимул проявити себе, показати свої професійні якості. Окрім того, нам вже треба готувати збірну до фінальної частини Євро, побачити форму усіх гравців. Сьогодні була гарна нагода для цього.

Ми більше володіли м’ячем, контролювали гру, але українці створили багато моментів, особливо хотілося б відзначити проходи по флангах Коноплянки та Ярмоленка. А щодо гри де Хеа, то він зіграв чудово, як і вся команда.

- Ви згодні, що збірна України сьогодні створила більше моментів, ніж усі команди у відборі разом взяті?

- Я вже сказав, що Україна сьогодні грала дуже небезпечно, особливо на флангах. Але ми змогли ліквідувати цю небезпеку завдяки чудовій грі нашої оборони та голкіпера.

- Звідки у вас, одного з найтитулованіших тренерів сучасності, береться мотивація готувати команду до нових перемог?

- Це пов’язано з тим, що у нас гарні гравці, з якими легко працювати. Це дуже допомагає у тренерській роботі.

- Чи задоволені ви грою Сан Хосе, Ноліто та Гаспара? Чи мають ці гравці шанси потрапити до складу збірної Іспанії на фінальну частину Євро-2016?

- Так, усі вони показали гарні якості у сьогоднішній грі, ми задоволені їх виступом. Ці гравці здатні допомогти команді, тому нам буде дуже складно обрати 23 граців для участі у фінальній частині Євро-2016. Але у нас є час, тож будемо спостерігати за прогресом у грі кожного із цих футболістів.

- Чи заслуговує збірна України грати на чемпіонаті Європи та чому?

- Збірна України – дуже сильний колектив. Я б хотів ще раз відзначити гру Ярмоленка та Коноплянки. Якщо вони продовжать демонструвати свої найкращі якості, то буде результат і голи. Сподіваюся ще побачитися зі збірною України у фінальній частині Євро-2016 у Франції.