Йожеф Сабо: «Тільки не Словенія, яка працює з суддями!»

Збірна України 15 Жовтня, 12:07 1286
Йожеф Сабо: «Тільки не Словенія, яка працює з суддями!»
Екс-наставник збірної України - про можливих суперників по стикових матчах: Данію, Ірландію, Норвегію та Словенію.

- Тільки не Словенія! Давайте не соромитися говорити: балканці працюють з суддями, - цитує Йожефа Сабо «Сегодня». - Я зіткнувся з цим і в плей-офф зі словенцями в 1999-му, і з Хорватією в 1997-му. Що з нами творили судді! Зі Словенією вели 1:0 - вигнали двох ні за що ні про що. Педерсена, який судив з Хорватією, ми назвали Підерсеном. Це було ХХ століття. Але не вірю, що зараз щось змінилося. Тому словенці - не дай Бог. Щоб ще Словенія нас не вибрала!

Не хочу і Ірландію. Усі футболісти - з АПЛ. Вони віддаються, і не кажіть, що вони не технічні. У них немає такого поняття, як у нашого великого тренера Грозного, - поставити «трамвайно-тролейбусний парк». У них і атакує чоловік 6-7, і захищається 9. Устигають. Нічия і перемога з Німеччиною - не показник?

Ось кого хотів би, так це Данію чи Норвегію. Данія зараз - необстріляна молодь. Ми - сильніше. У норвежців - хороша команда, але нам по зубах. Я вірю в Фоменка, дарма його критикують - він хороший тактик. «Шашки наголо» просите? Так отримаємо відразу пару штук і що потім? У нас немає такої майстерності, як у Іспанії. Наші козирі поки - це колектив, настрій і вибір тактики. Все він правильно робить. Єдине... Хотілося, щоб проти іспанців грав Селезньов. Той обов'язково заб'є, ну є у нього чуйка. А ще, знаєте, мало бути хорошим тренером - потрібно бути везуном. Ви бачили, як Туреччина пройшла на Євро?! Ні, ну ви це бачили?! Це ж як зірки зійшлися!».