​Максим Калініченко: «Будуть іскри, вогонь, полум’я, жовті картки, а може, й червоні - нічого незвичного»

Динамо Київ 15 Жовтня, 22:47 901
​Максим Калініченко: «Будуть іскри, вогонь, полум’я, жовті картки, а може, й червоні - нічого незвичного»
Максим Калініченко, який дебютує у якості коментатора на матчі «Динамо» - «Шахтар», поділився очікуваннями від гри.
- Сьогодні на порядку денному українське «ель-класико»: матч «Динамо» – «Шахтар». Історія цього протистояння простягається коріннями далеко в минуле.
Але сьогоднішні реалії такі, що ця зустріч – одна з небагатьох в УПЛ, які представляють інтерес для тих, кого чемпіонат України безпосередньо не стосується. На жаль, такі реалії.
Ці два клуби були і залишаються флагманами українського футболу уже багато років. Після того, як від когорти флагманів відстав «Металіст», визначних подій в плані матчів стало не так багато. Гра «Дніпро» – «Металіст» вже не викликає такого захвату у глядачів. Залишається лише «Динамо» – «Шахтар».
Чого чекати від цього матчу? Як завжди, тут будуть іскри, вогонь, полум’я, будуть жовті картки, а може, й червоні. Нічого незвичного для цього матчу не буде.
Що стосується результату, то збірна провела дуже важкий емоційно матч проти іспанців. На жаль, програли, але грали достатньо непогано. І у «Динамо», і у «Шахтаря» була достатня кількість представників збірної. Тому напруга у грі може й не бути такою безмежно великою.
Буде битва, я в цьому не сумніваюся. Ризикну припустити, що голів буде небагато. Знову ж таки тому, що багато емоцій було витрачено у грі за збірну. Будуть грати, напевне, обережно. Тому варто брати тотал менше 2.5. І взагалі, я би ризикнув поставити на нічию в цій грі, тому що на сьогодні ці дві команди рівні. А взагалі, вирішуйте самі.


Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 10$