Віторину Антунеш: «Команда горить бажанням виграти цю зустріч з «Шахтарем»

Динамо Київ 16 Жовтня, 11:32 973
Віторину Антунеш: «Команда горить бажанням виграти цю зустріч з «Шахтарем»
Незадовго до надвідповідального поєдинку проти «Шахтаря» португальський легіонер «Динамо» відповів на запитання стосовно майбутньої гри та своєї кар'єри у стані «біло-синіх».

– Віторіну, який настрій перед центральним матчем першого кола?

– Настрій хороший, бойовий, команда горить бажанням виграти цю зустріч з «Шахтарем», щоб збільшити очковий розрив, відірватися від переслідувача і забезпечити комфортну перевагу, яка з більшою ймовірністю дозволить серйозно претендувати на чемпіонство.

– Зазвичай паузи комусь йдуть на користь, а комусь заважають. Наскільки зручна ця перерва була для «Динамо»?

– Це зможе показати безпосередньо гра. Головне – це встигнути ефективно відновити сили тих гравців, які грали за свої збірні, привести всіх футболістів до загального стану, ігрових кондицій і функціональної готовності. У нас у клубі відмінний тренерський і медичний персонал, так що не сумніваюся в тому, що це вдасться зробити найкращим чином.

– Можна сказати, що у зв'язку з великою кількістю збірників і у вас, і у «Шахтаря», команди знаходяться в однаковій ситуації?

– Вважаю, обидві команди гарні й гідні один одного. Гра буде рівною, на мій погляд. Але нам необхідно збільшувати відрив в турнірній таблиці, безумовно, нам перемога потрібна більше. А починаємо ми, звичайно, в однакових умовах і схожій ситуації.

– За час перебування в Україні встиг зрозуміти, що таке зустрічі двох найсильніших команд країни? Що вони значать для тебе?

– Не обов'язково їхати в Україну, щоб зрозуміти, що суперництво йде між двома найсильнішими клубами – «Динамо» і «Шахтарем». Звичайно, за час, який я провів у Києві, вже встиг відчути, наскільки важливі та принципові зустрічі між цими суперниками, вони викликають величезний ажіотаж серед вболівальників, інтерес серед журналістів і непримиренне суперництво між футболістами на полі. Тобто, напруження навколо поєдинків наших команд відчувається не тільки в грі, але і в навколофутбольному просторі.

– У чому головний козир «Шахтаря»? Чим подобаються донеччани?

– Думаю, їхня сильна і найбільш небезпечна сторона – це атака. Футболісти давно грають разом і всі дуже зіграні. Так що нам слід приділити особливу увагу їхнім діям попереду і на контратаках.

– Чи можна по майбутньому поєдинку судити про шанси на чемпіонство, або це буде лише одне з багатьох випробувань?

– У цілому, попереду ще досить тривала турнірна дистанція, адже ще навіть не починалось друге коло. Але разом з тим п'ятнична гра, безумовно, буде мати дуже велике значення, насамперед, для завоювання чергових трьох очок в скарбничку.

– Який з матчів за майбутній тиждень для тебе більш принциповий – проти «Шахтаря» чи «Челсі»?

– Вважаю, не можна порівнювати ці дві гри і визначити, яка з них більш важлива, а яка – менш. Вони обидві мають величезне значення. Чемпіонат України і Ліга чемпіонів – різні турніри, але в кожному з них ми повинні викладатися по максимуму і грати на межі своїх можливостей.

– З якими почуттями спостерігав за матчем збірної України проти іспанців?

– Зізнаюся чесно – ніякими. Я вболівав за збірну Португалії.

– Скоро рік, як ти в Україні. До чого легше звикнути – до країни або до нашого футболу? Що є для тебе тут головним досягненням, а які плани будуєш на майбутнє?

– Звичайно, більше я звик до футбольного життя, ніж до повсякденного, і це, мабуть, природно. Країна, побут – це те, в чому мені ще належить дізнатись різноманітні нюанси, адже Україна, як і кожна держава, має свої особливості. А що стосується моєї найголовнішої мрії– це завоювати якомога більше трофеїв з «Динамо» і виступити якомога краще у всіх турнірах, де ми беремо участь.