До Києва їдуть вболівальники «Челсі» з Росії, Білорусі, Молдови та Грузії

Динамо Київ 16 Жовтня, 13:47 985
До Києва їдуть вболівальники «Челсі» з Росії, Білорусі, Молдови та Грузії
Близько десяти уболівальників від офіційного фан-клубу «Челсі» в Росії відвідають матч групового етапу Ліги чемпіонів між київським «Динамо» і лондонським футбольним клубом.

Як повідомив у четвер помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, українські прикордонники перевірять російських уболівальників, які приїдуть на Україну вболівати за «Челсі», на причетність до протиправної діяльності.

«Цього разу виїзд невеликий, близько десяти чоловік. Можливо, більше (приїде з Росії), але не всі через фан-клуб купують квитки. Але я знаю, що український фан-клуб зібрав гідну групу підтримки. І ще на матч приїдуть хлопці з Білорусі, Молдови, Грузії», - заявила «Р-Спорт» представник фан-клубу Христина Пунько.
«Багато хто хотів поїхати, але важко планувати поїздку, коли незрозуміло, на чому можна буде доїхати, чи пропустять на кордоні. Російський і український фан-клуби дуже дружні. І дуже шкода, що політика заважає нам зібратися великою компанією, як це було в Донецьку в 2012 році і в Москві в 2013-му», - додала представник фан-клубу.

Нагадаємо, матч групового етапу Ліги чемпіонів між «Динамо» та «Челсі» пройде в Києві 20 жовтня.