Зінченко перейшов до «Уфи» з дозволу ФІФА

Футбол України 16 Жовтня, 14:37 671
Зінченко перейшов до «Уфи» з дозволу ФІФА
«Уфа» уклала договір з вихованцем «Шахтаря», отримавши дозвіл ФІФА, і про дискваліфікацію футболіста не може бути й мови.

ФІФА розгляне легітимність підписання контракту між українським півзахисником Олександром Зінченком і «Уфою». Незадоволеною стороною виступає «Шахтар», який виховав футболіста. За словами генерального директора донецького клубу Сергія Палкіна, 18-річний Зінченко в липні 2014-го розірвав з «Шахтарем» контракт в односторонньому порядку і, як наслідок, не мав права в лютому 2015-го підписувати контракт з «Уфою». З цієї причини «гірники» зараз судяться з уфимським клубом і самим Зінченком.

Проте за інформацією, наявною у «Спорт День за Днем», «Уфа» уклала договір з гравцем, отримавши дозвіл ФІФА, з умовою виплати компенсації «Шахтарю», і про дискваліфікацію футболіста не може бути й мови.

Нагадаємо, Зінченко в поточному сезоні зіграв за «Уфу» дев'ять матчів у чемпіонаті і Кубку Росії, забив один гол і зробив гольову передачу. 12 жовтня півзахисник дебютував за збірну України, вийшовши на заміну в матчі кваліфікації Євро-2016 проти Іспанії (0:1).