«Динамо» – «Шахтар»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 16 Жовтня, 18:16 9784
«Динамо» – «Шахтар»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги стартові склади та онлайн-трансляція матчу 11-го туру «Ліги Парі-матч» між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем».

«Динамо»: Шовковський (К), Сілва, Велозу, Антунеш, Драгович, Ярмоленко, Мораєс, Сидорчук, Гармаш, Гусєв, Віда.

Лава запасних: Рибка, Петрович, Кравець, Гонсалес, Буяльський, Хачеріді, Беланда.

«Шахтар»: П'ятов, Срна (К), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Степаненко, Марлос, Тейшейра, Бернард, Гладкий

Лава запасних: Каніболоцький, Коваленко, Дентіньо, Нем, Едуардо, Феррейра.

Онлайн-трансляція доступна за даним посиланням.

Всім доброго футбольного вечора! Через 10 хвилин розпочнеться один із найважливіших матчів першого кола. Текстову трансляцію для вас проведе Биховець Олександр.

Команди виходять на поле, атмосфера на трибунах неймовірна, хоча аншлагу на Олімпійському немає.

Лунає гімн України! Співаємо разом!

1. Матч розпочався!!

2. Дуже швидко кияни розпочали атаку, Мораєс увірвався до штрафного, але там Кучер у підкаті блокує удар Жуніора, а у на наступному епізоді Мораєс уже сфолив проти Кучера.

3. Драговіч порушує правила у центрі поля, заваливши на газон Гладкого.

4. Тейшейра вдарив ліктем Велозу, навмисне зробив це Алекс, і міг отримати червону, але Абдула дає лише жовту. Дуже грубо зіграв лідер Шахтаря.

5. А зараз вже Ярмоленко ззаду грубо косить Бернарда, буде небезпечний штрафний для гостей.

6. Подача від того ж таки Бернарда закінчилась нічим.

7. Фуууух, як же гостро було, Бернард скидує на Гладкого, який з 10 метрів був сам, пробивав у дальній кут, але Віда у відчайдушному стрибку переводить м'яч на кутовий.

8. Кутовий нічого гірникам не приніс. Гості зараз домінують просто, кияни не можуть зачепитися за м'яч, ще один момент, Фред пробивав з меж штрафного, але вище воріт.

9. Ребров дуже нервує, Гармаш і Ярмоленко по-черзі роблять дитячі помилки і втрачають м'яч.

10. Степаненко фолить на чужій половині поля, буде штрафний для Динамо.

11. Сидорчук вривався до штрафного, але Сергій дуже незграбно зіграв і випустив м'яч за межі поля.

12. Віда браво!!! Тейшейра сам був у штрафому, пробивав з 11 метрів але знову хорват рятує.

13. Шахтар вже мав 3 супер-моменти, але завдяки Віді рахунок 0-0.

14. Момент у Динамо!! Ярмоленко з гострого кута пробив, але Пятов реагує і переводить на кутовий.

15. Непогана подача з кутового, але дальню штангу ніхто не накрив.

16. Трішки збили кияни ритм гри Шахтаря, зараз господарі спокійно катають м'яч на своїй половині поля.

17. Антунеш вратив м'яч, Тейшейра хотів обіграти у наступному епізоді Драговіча, але Саша легко забирає м'яч. У контратаці Гармаш пробивав метрів з 25, але вище воріт.

18. Ярмоленко пошкодував пас на Даніло, і Андрій втратив м'яч, гості втікали в контратаку, але після подачі до штрафного Шовковський забирає м'яч до рук.

19. Гра майже без центру поля, поки що гра радує вболівальників, чекаємо на голи.

20. Відмінний підкат від Віди, Гладкий проривався по флангу, але хорват надійний.

21. Бернард отримав травму, йому зараз надають допомогу за межами поля.

22. Фол у центрі поля, Гусєв порушив правила против Срни.

23. Тепер фол против Олега, Даріо дуже нервує зараз.

24. Абдула пошкодував Віду, Домагой збив Гладкого, який міг втікати майже на побачення з Шовковським.

25. Шахтар котролює м'яч але без загострення, затишшя у нас зараз.

26. Ісмаілі проривався по флангу, але там Даніло вибиває м'яч в аут.

27. Срна подавав зі свого флангу, але дуже невдало.

28. Даніло помилився і подарував м'яч гостям, Ребров дуже незадоволений грою, особливо в захисті.

29. Свистять трибуни, гірники дуже спокійно катають м'яч на половині поля Динамо.

30. Кутовий для Шахтаря зараз буде.

31. Гладкий фолить проти Драговіча, Абдула дає штрафний у бік Шахтаря.

32. Пятов рятує від голу Шахтар, Ярмоленко виходив віч-на-віч, але Андрій Пятов вийшов метрів на 25 з воріт і вибив м'яч в аут.

33. Гармаш фолить проти Срни, дуже гостре протистояння зараз було, цим хлопцям краще заспокоїтися.

34. Марлос прямою ногою вдарив Антунеша, Абдула жовту не дає.

35. Дуже багато помилок у киян в атаці, треба заспокоїтись господарям.

36. Гармаш лежить на газоні, пауза у нас.

37. Надають допомогу Денису, команди відпочивають.

38. Гра поновилась, кияни контролюють м'яч.

39. Сидорчук пробивав з лінії штрафного, але блокують його удар захисники.

40. Ісмаїлі фолить проти Даніло, буде штрафний для Динамо.

41. ГОЛ. Бернард віддав на 11 метрів передачу на Марлоса, якого ніхто не крив і Марлос як пенальті пробив, у СаШо шансів не було. 0-1.

42. Кутовий подавав Ярмоленко, однак там Пятов забирає м'яч.

43. Завелись кияни, але до перерви пару хвилин залишилось, гості намагаються збити атакучий порив Динамо.

44. Ярмоленко увірвався до штрафного, робив простріл на Гусєва, але не встиг Олег вдарити, голкіпер забрав м'яч до рук.

45. Ракицький зірвав гостру атаку, але Абдула не дав картку. Дуже спірний момент.

У нас перерва, Шахтар поки що виграє у Динамо 0-1. Відпочиваємо 15 хвилин!

46. Другий тайм розпочався.

47. У нас заміна у складі Динамо, Гонсалес замість Гусєва вийшов.

48. Ярмоленко подавав зліва але захист Шахтаря виносить м'яч.

49. Перші хвилини другого тайму залишилсь за Динамо, але небезпечних моментів поки не було.

50. Віда опинився на позиції центрального нападника, але його ривок перервав Ракицький.

51. Три в три виходили кияни, але Ярмоленко помилився і просто віддав передачу в ноги Степаненку, дуже прикро.

52. Гонсалес пробив з-за меж штрафного, але м'яч полетів прямо до рук Пятова.

53. Тейшейра у штрафному впав, але Абдула пенальті не дає. Як на мене, то порушення було, чекаємо повтор.

54. Бернард віддав на Марлоса, але Шовковський у стрибку пантери дістав м'яч і перевів його у тіло Марлоса, від якого вже м'яч полетів за межі поля.

55. А пенальті не було, так що Абдула відмінно розібрався у ситуації.

56. Бернард тепер падає у штрафному, але тут точно пенальті не було.

57. Даніло віддав класну передачу на Мораєса і той пробивав головою, але трохи невлучно.

58. Гонсалес отримує жовту, дуже грубо зіграв парагваєць.

59. ГОЛ. Ну як так? Оборона просто у відпустці. Шахтар спокійно розкатав по периметру м'яч, Срна зробив простріл до штрафного, Марлос пробив, але Даніло рукою м'яч зупинив, Абдула пенальті не дав, але Тейшейра швидше за всіх зметикував і пробив повз Шовковьского. 0-2. Нелогічний гол...кияни грали набагато краще у другому таймі.

60. Ще є 30 хвилин, часу ще багато, так що віримо у камбек!

61. Гармаш проривався по центру, але його корпусом відтерли.

62. Знову провал, Срна скинув на Бернарда і той пробив, але блокують удар. Буде кутовий.

63. Кутовий для Шахтаря. Розіграли гості його, і м'яч уже у Пятова, не поспішають гості атакувати.

64. Пятов робив довгу передачу на Марлоса, але той був у офсайді.

65. Буяльский виходить на поле замість Дениса Гармаша.

66. Віткали в контратаку гості, але пощастило киянам, що Марлос віддав засильно на Бернарда.

67. 0-3. Ноу комментс. Тейшейра забиває після того як пробіг пів поля сам-самісінький. Схоже було на офсайд, але яка вже різниця, рахунок стає зовсім критичним.

68. Антунеш втратив м'яч, Марлос втікав в атаку, але лайнсмен сигналізує про порушення.

69. Вболівальники в шоці просто знаходяться, а деякі вже йдуть зі стадіону.

70. Гонсалес у офсайді.

71. Готується Беланда до виходу, чекаємо кого він змінить.

72. Велозу йде з поля, Беланда буде намагатися змінити малюнок гри.

73. І ось Юнес заробив дуже гострий штрафний, прямо по центру воріт.

74. Погано пробив Беланда, прямо у стінку.

75. Ще момент у Шахтаря, Тейшейра віддав на Гладкого, який пробив у ближній кут, Шовковсьский на місці.

76. Бернард йде з поля, а замість нього Нем. І друга заміна відразу, Марлос іде відпочивати, виходить Віктор Коваленко.

77. Гості спокійно тримають м'яч, нікуди вже не поспішають.

78. Даніло грубо зіграв проти Коваленка, за що і отримує жовту.

79. Ісмаїлі пробив метрів з 30, але повз ворота.

80. Ще одна жовта, на цей раз Беланда отримав гірчичник.

81. Офсайд у Тейшейри.

82. Срна отримав пас на фланзі, зробив простріл, який прилетів до рук Шовковьского.

83. Гонсалес хотів пенальті, але його падіння Абдула залишив без уваги.

84. Ще один офсайд, знову Тейшейра заліз у положення поза грою.

85. Срна йде з поля, а виходить Дентіньо.

86. Глдакому не вистачило зовсім трішки, перекинув Шовковьского після виходу один на один, але м'яч полетів повз ворота.

87. Думаю, що ні для кого не стане несподіванкою моя думка, що ця гра є найгіршою для Динамо у сезоні. І справа не в рахунку, а в грі гравців, які проявили себе дуже і дуже погано.

88. Шахтар продовжує атакувати, Беланда сфолив на правому фланзі.

89. Вилучення у Динамо. Гонсалес отримує другу жовту.

90. Три хвилини додав Абдула.

90+1. Жовта для Сидорчука. Як не прикро це писати, але не вміють деякі з киян програвати, навмисно Сидорчук збив Гладкого.

90+2. Ще один офсайд у Тейшейри.

ВСЕ. Лунає свисток Анатолія Абдули, який фіксує перемогу Шахтаря 0-3. Сподіваюсь, що кияни зроблять роботу над помилками і в наступному матчі зіграють в свій футбол, який ми звикли бачити. З вами був Биховець Олександр, дякую за увагу та нехай щастить.