Жуніор Мораєс: «Повинні серйозно попрацювати над помилками»

Динамо Київ 17 Жовтня, 00:55 817
Жуніор Мораєс: «Повинні серйозно попрацювати над помилками»
Нападник київського «Динамо» Жуніор Мораєс спробував знайти пояснення прикрих поразок від донецького «Шахтаря».

- Сьогодні було дуже важко грати саме в свою гру, особливо в атаці. Протягом найближчого тижня ми повинні серйозно попрацювати над помилками, щоб вони не повторювалися надалі.

- Вам не вистачало сьогодні на полі Рибалки? Без нього виникли проблеми з контролем м'яча...

- Звичайно, не вистачало, адже Сергій дуже добре знає, як діяти на своїй позиції, як допомогти команді в контролі м'яча. Не можна сказати, що його відсутність - це основна причина нашої поразки. Повторюся, нам потрібно розібрати помилки, виправити їх і скоріше забути про цю поразку.

- Що президент і тренер сказали в роздягальні після матчу?

- Ми чудово розуміємо, що не зіграли на своєму рівні, не знаю, що трапилося. Нічого особливого тренер і президент нам не сказали - кожен гравець і сам прекрасно розуміє, що зробив доброго, а що поганого. Ми повинні дивитися вперед з оптимізмом, щоб перемогти в кожній наступній грі.

- Пережити таку поразку складніше фізично чи морально?

- Протягом тижня у нас два дуже складних і відповідальних матчі. На жаль, нам не вдалося здобути позитивний результат, але ми повинні дуже відповідально підготуватися до матчу проти «Челсі», об'єднавши всі наші зусилля. У нас є чотири дні не тільки на відновлення, тренування, але і для серйозної робота над помилками.

- Судячи з усього, пауза, пов'язана з іграми національних збірних, не дуже добре вплинула на «Динамо»?

- Результат говорить сам за себе. Ви й самі можете побачити, що для «Динамо» це явно не пішло на користь. Мені дуже важко говорити про сьогоднішній матч.

- Чи не думали ви про поєдинок з «Челсі» сьогодні?

- Запевняю, що ніхто не думав про поєдинок з «Челсі». Це неможливо, адже нам протистояв наш найпринциповіший суперник. У нас був просто поганий день, раніше ми показували набагато вищий рівень і можемо грати набагато краще - на одному рівні з «Шахтарем», «Челсі» чи іншими командами, але не показали цього.