Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 19 Жовтня, 19:57 3927
Передматчева прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер «біло-синіх» зустрівся з журналістами на базі київського «Динамо» у Конча-Заспі напередодні матчу проти «Челсі».

- Як би ви оцінили психологічний стан команди після гри з «Шахтарем»?

- Ми проаналізували свої помилки, вказали хлопцям на них. Зараз ми розуміємо важливість наступної гри. Добре, що у нас немає перерви в місяць для підготовки. Є три дні, за які потрібно забути минулий результат, налаштуватися і підготуватися до наступного матчу. Думаю, що ми це зробили. На жаль, у грі з «Шахтарем» не було команди на полі. Сподіваюся, вона буде завтра. Бачу по очах хлопців, що вони налаштовані. Куди вже більші подразники, ніж «Челсі» і «Шахтар»! Сподіваюся, що хлопці залишили в минулому гру з гірниками і переключилися на інший турнір.

- Який стан здоров'я у Рибалки?

- Зараз Рибалка вийде на тренування. Поки він в загальній групі не працював, але всі інші рвуться в бій. У нас є приємний головний біль, кого поставити в основний склад і взяти в заявку з 18 гравців.

- Чи допоможе ваше знання англійського футболу у підготовці до «Челсі»? Чи є в «Динамо» щось з англійського футболу, що можна протиставити лондонцям?

- Найголовніше в англійському футболі - інтенсивність гри. Там не дають навіть пари секунд подумати, відразу накривають. Цього прагнемо і ми, намагаючись зберегти інтенсивність і темп гри. Хоча не завжди це вдається. У «Челсі» це виходить, але англійська Прем'єр-ліга - це дуже непередбачуваний турнір. Хто міг сказати, що «Челсі» зараз буде перебувати на 11-му місці? Звичайно, ми проаналізували ігри «Челсі». У цієї команди є багато хороших сторін, але є й проблеми, якими ми постараємося скористатися.

- Коста - відомий провокатор. Хачеріді - відомий гравець, який піддається на провокації. Чи проводили ви індивідуальні бесіди з Євгеном?

- Звичайно, ми звернули на Косту увагу на теорії. Весь світ про це знає, і весь світ піддається на його провокації. Сподіваюся, завтра цього не буде. Хлопці розуміють, що важливо дограти цей матч у повному складі, бо на рівні Ліги чемпіонів втрата одного гравця може закінчитися серйозними наслідками. Ви назвали Хачеріді, але минулого року в Лізі Європи теж було достатньо провокацій, в яких вирізнялися й інші гравці. Сподіваюся, завтра за підтримки наших уболівальників гравці відчують ту міць і відповідальність, які лежать на них, і не думатимуть про провокації та не будуть відповідати на них.