Міліція розпочала розслідування за фактом бійки на матчі «Динамо» - «Челсі»

Динамо Київ 23 Жовтня, 15:02 1510
Міліція розпочала розслідування за фактом бійки на матчі «Динамо» - «Челсі»
Кримінальне провадження правоохоронці відкрили після виявлення цієї інформації в Інтернет-мережі, оскільки жодних повідомлень щодо побиття іноземців на НСК «Олімпійський» під час футбольного матчу між командами «Динамо» та «Челсі» в органи внутрішніх справ не надходило.

Для об'єктивного розслідування працівники Печерського РУ ГУМВС України в місті Києві підготували звернення до адміністрації НСК «Олімпійський» про надання інформації про інцидент та записів цієї конфліктної ситуації із камер спостереження, встановлених на стадіонах.

Водночас повідомляємо, що в Україні під час проведення офіційних футбольних поєдинків будь-яких рівнів працівники міліції забезпечують охорону громадського порядку виключно на територіях, прилеглих до стадіонів, у місцях транспортних розв'язок, наближених до місць проведення змагань, тощо.

Правопорядок та безпеку вболівальників безпосередньо на стадіоні забезпечують стюарди та служба безпеки стадіону. Правоохоронці мають право втрутитися в ситуацію для відновлення правопорядку лише за рішенням та офіційним зверненням відповідальних осіб спортивної арени. Тож із метою встановлення обставин бійки будуть опитані працівники НСК «Олімпійський» та стюарди, які перебували на стадіоні.

За фактом побиття іноземних вболівальників уже розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Правопорушникам загрожує покарання – до чотирьох років позбавлення волі.