«Колгосп якийсь»: як голосували відомі українські футболісти і тренери

Динамо Київ 26 Жовтня, 14:01 2838
«Колгосп якийсь»: як голосували відомі українські футболісти і тренери
Тренування та особисті справи не всім дозволили відвідати виборчі дільниці, а деякі навмисно проігнорували вибори.

Як відомо, 12-й тур чемпіонату України з футболу, який повинен був пройти в минулий уїкенд, був перенесений на 5 грудня у зв'язку з виборами до місцевих органів влади. У числі тих, хто вчора голосував на виборчих дільницях, були і відомі футболісти минулого та сьогодення.

ЗА. «Зрозуміло, я виконав свій громадянський обов'язок, - розповів «Сегодня» екс-форвард «Динамо» і «Дніпра», а нині телеексперт Олег Венглинський. - Ходили з дружиною ближче до обіду, коли вже не було великого напливу людей. Сподіваюся, що і я, і інші виборці вибрали у владу людей, які постараються поліпшити життя в Україні».

Додзвонилися і до колишнього гравця та наставника «Динамо» Анатолія Дем'яненка: «Планую сходити після обіду і проголосувати, зранку був зайнятий. Є віра у позитивні зміни в країні. Без віри взагалі жити не можна».

А захисник «Дніпра» і збірної України Артем Федецький із об'єктивних причин не потрапив на ділянку: «Дуже хотів проголосувати, але справа в тому, що я прописаний в Луцьку, і міг робити це тільки там. Самі розумієте, що при всьому бажанні не зміг би мотнутися з Дніпропетровська додому і повернутися назад за один день. До того ж, у нас зранку було тренування. А щодо моїх партнерів по «Дніпру», які прописані в Дніпропетровську, то хлопці планували після обіду проголосувати. Я вважаю, що футболісти і тренери не можуть залишатися осторонь від процесів, які відбуваються в Україні. Нам жити в цій країні, тому вибори влади - це важливо».

ПРОТИ. «Я зараз перебуваю за кордоном, а тому голосувати не можу, - сказав екс-наставник збірної України Леонід Буряк. - Але, якщо чесно, особливого бажання і не було. Політики за останні роки довели країну до злиднів і війни, перетворивши життя простих українців у кошмар. І у мене особисто ні до кого з них довіри немає, що б вони там не обіцяли людям».

Не голосував і тричі найкращий футболіст України, а нині скандальний ТВ-експерт Віктор Леоненко. За його словами, причиною стала сама організація роботи виборчої дільниці. «Ну колгосп якийсь! - обурюється Віктор Євгенович. - Я прийшов на виборчу дільницю, розвернувся і пішов. Величезна черга, і всього пара кабінок. Заради чого стояти і потіти? Я міг би прийти і вдруге, і втретє - від мого дому до ділянки близько, як кажуть, на відстані одного підкату. Але не зробив цього з принципу. Якщо влада навіть вибори організувати не може нормально, то як вони країну з кризи виводити збираються? Тим більше, що я нітрохи не сумніваюся, що на багато ділянок під вечір завезли «правильні» бюлетені. Дивився весь день новини, слухав політологів... Нічого не змінилося, був і є бардак. Людям вже так мізки промили, що вони йдуть на дільниці голосувати за кого попало».

УТРИМАЛИСЯ. «Вибори? Ні, не ходив. Був зайнятий своїми справами», - розповів нам форвард «Динамо» Артем Кравець.

А деякі, як, наприклад, наставник молодіжної збірної України Сергій Ковалець, присвятили вихідні спілкуванню з близькими: «Я зараз у батьків, приїхав відвідати їх у Хмельницьку область. Для мене ці моменти важливіші за вибори».