«Динамо» «громить» «Оболонь-Бровар» та проходить до 1/4 Кубку України

Динамо Київ 27 Жовтня, 20:55 1859
«Динамо» «громить» «Оболонь-Бровар» та проходить до 1/4 Кубку України | 19-27
Київське «Динамо» «громить» «Оболонь-Бровар» - 5:0 та, за сумою двох матчів, без проблем проходить в 1/4 Кубку України.

Довго не роздумуючи, київські динамівці вже на 5-ій хвилині провели швидкий м'яч. Після закидання в карний майданчик на Мякушка, голкіпер та захисники непорозумілися, і цим скористався Денис Гармаш, котрий спокійно відправив сферу у ворота «гостей». 1:0.

На 32-ій хвилині Денис Гармаш робить дубль. Після навісу від Віди, він головою перекидає м'яч через голкіпера. 2:0

Після голу Гармаша Коваленко та Проневич небезпчено пробивали по воротах киян, але для взяття воріт їм забракло точності. На ці випади «Динамо» відповіло ударом Гусєва, але м'яч, після рикошету, розминувся зі стійкою.

До першого тайму арбітр компенсував лише одну хвилину, не взявши до уваги гру рукою від захисника «Оболоні-Бровар» у своєму карному майданчику.

Другий тайм розпочався з наступу господарів, а гості «сіли» біля власних воріт. Під час однієї з атак продан заробив другу жовту, вдаривши Віду в обличчя, та покинув поле. А вже на 66-ій хвилині Гусєв пробив голкіпера «Оболоні-Бровар», але м'яч зрикошетив від воротаря і його записали як автогол - 0:3.

Четвертий гол у ворота гостей забив той же Гусєв, з лінії штрафного майданчика переправив м'яч у ворота «оболонців». 4:0

На 80-ій вилині Лукаш Теодорчик, який вийшов на заміну, змінивши Мораєса, забиває п'ятий гол у ворота гостей - 5:0.

Гол Тео став крапкою в матчі. Арбітр додав чотири хвилини і команди спокійно догравали поєдинок.

В результаті, київське «Динамо» без проблем проходить в настуний раунд Кубку України, перегравши «Оболонь-Бровар» з рахунком 5:0. (7:0) по сумі двох матчів).