В Україні відкрили кримінальну справу проти Берлусконі

Світовий футбол 30 Жовтня, 09:42 1284
В Україні відкрили кримінальну справу проти Берлусконі
Правоохоронні органи України відкрили кримінальне провадження стосовно колишнього прем'єр-міністра Італії і власника «Мілана».

Служба безпеки України порушила кримінальну справу через незаконний перетин кордону тимчасово окупованої території проти колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, який кілька місяців тому незаконно відвідав АР Крим на запрошення президента Росії Володимира Путіна.

За скоєння цього злочину Берлусконі загрожує до восьми років позбавлення волі, а у разі доведення фактів порушення ним ст. 109-110 КК України (сепаратизм) – до 15 років в’язниці.

Крім того, проти Сільвіо Берлусконі було порушено кримінальну справу за незаконне заволодіння майном, після того, як він під час візиту до Криму розпив разом з Путіним пляшку колекційного 240-річного хересу, вартістю від $100 до $150 тис.

«Ці дії були вчинені лише з однією метою – підірвати авторитет нашої держави, зрізати усі кордони. Ми чітко заявляємо, що незалежно від статусу та становища ми будемо притягати кожного до відповідальності, і пан Берлусконі не є винятком. Ми сподіваємося, що політики, депутати з різних країн все ж таки усвідомлять, що порушувати Кримінальний кодекс України є неприпустимим», - сказав Георгій Логвинський під час прес-конференції в УНІАН.