Даріо Срна: «Перемога над «Динамо» вплинула на нас перед грою з «Мальме»

Динамо Київ 30 Жовтня, 12:40 605
Даріо Срна: «Перемога над «Динамо» вплинула на нас перед грою з «Мальме» | 19-27
Капітан донецького «Шахтаря» назвав велику перемогу над київським «Динамо» (0:3) в чемпіонаті України причиною поразки від шведського «Мальме» (0:1) у Лізі чемпіонів.
«У Швеції «Шахтар» пробіг 114 кілометрів! Інша справа, що перемога над «Динамо» з таким рахунком надовго залишиться в головах у футболістів. І, звичайно ж, вона вплинула на нас перед грою з «Мальме». Гравці відчули впевненість у собі і, як мені здається, в першому таймі грали дуже непогано. Завдали багато ударів, показали відмінний відсоток володіння м'ячем. Якби ще прибрати пропущений гол, можна було б сказати, що це були дуже хороші 45 хвилин. Можливо, ми не створювали чистих моментів, проте напівшансів було вдосталь. Інша справа, що на такому рівні їх потрібно реалізовувати, як це зробили шведи», - цитує Срну «СЭ в Украине».