В'ячеслав Грозний: «Купівля «Говерли» - це чутки»

Футбол України 30 Жовтня, 14:41 584
В'ячеслав Грозний: «Купівля «Говерли» - це чутки» | 19-27
Головний тренер ужгородців поділився думками щодо чуток про можливий продаж «Говерли» та заборону трансферів.

- Вячеславе Вікторовичу, в ЗМІ з’явилася інформація про можливий продаж «Говерли» німецьким інвесторам. Вам щось відомо з цього приводу?

- Насамперед, хотів би побачити зацікавлених покупців, гадаю, й наше керівництво було би не проти того, щоб продати клуб. Мені здається, можливо, в когось напередодні місцевих виборів і було таке бажання, але далі чуток справа з місця так і не зрушилася. Якщо б хтось хотів купити клуб, то приїхав би до Ужгорода, роздивився б інфраструктуру клубу, ознайомився б із проблемами, оцінив можливості для прогресу. Тим паче, в клубу є чималі борги, які слід закрити, бо з такими хвостами навряд чи когось привабить нинішня «Говерла». Не думаю, що в поточній економічній ситуації є люди, які хочуть вкладати кошти в футбольний клуб. Хоча певен, що в Україні є чимало багатих людей, які можуть спокійно інвестувати в розвиток футболу свої кошти, але ще раз повторюся: держава повинна їх зацікавити в цьому, зробити для них певну мотивацію. Та й власникам клубів слід створити певні преференції через те, що вони інвестують в цей спорт великі кошти, щоб їм було цікаво вкладати в спортивну галузь.

- Що скажете про можливу заборону трансферів для «Говерли»?

- Щодо трансферів, то слід закрити ті проблеми, по яких виникають питання. Впевнений, що зуміємо знайти спільну мову з гравцями й трансферна політика продовжиться. Переконаний, що цей чемпіонат зможуть дограти всі 14 клубів, про свою підтримку висловилася й Федерація футболу України, керівництво якої зробить все для того, щоб ніхто з учасників не залишив УПЛ. На останньому зібранні тренерів команд Прем’єр-ліги, яке проходило в Будинку футболу під егідою ФФУ, всі зійшлися на думці, що потрібно зберегти цю кількість команд, а потім і збільшити їх до 16, а то й 18 клубів. Розумію, що зараз українцям не до футболу, більшість мешканців виживають в складних умовах – виросли комунальні платежі, ціни на продукти, держава переживає надскладний період. Певен, що зможемо вистояти і на нас у майбутньому чекає стабільність, а з нею й розвиток вітчизняного футболу.