Віктор Вацко: «Моурінью мені дуже сподобався після першого матчу з «Динамо»

Динамо Київ 2 Листопада, 14:00 2198
Віктор Вацко: «Моурінью мені дуже сподобався після першого матчу з «Динамо»
Відомий коментатор та футбольний експерт розповів про організацію приїзду наставника «Челсі» Жозе Моурінью на матч збірних України та Іспанії, а також про спілкування португальця з пресою після поєдинку з «Динамо» у Києві.
«У «Челсі» зараз керує медслужбою лікар, іспанець Пако Біоска, який раніше працював у «Шахтарі». Пако подзвонив у «Шахтар» і повідомив, що до Києва на Іспанію планує прилетіти Жозе, і попросив зустріти та поопікуватися елітним гостем. А «Шахтар» проявив абсолютну гостинність.

Мені Жозе дуже сподобався після першого матчу з «Динамо». Він, як пам'ятаєте, категорично заявив, що на Сескові був пенальті. Він був у цьому переконаний, кілька разів на цьому акцентувавши у своїх відповідях. Але коли йому поставили 228-ме питання на тему того, що там не було пенальті, Жозе відповів: «Ви вважаєте, що там не було пенальті? Ок, там не було пенальті!» І посміхнувся. А в посмішці цій читалося, я скажу те, що ви хочете почути, для мене це не принципово (принципове я сказав уже раніше і для важливої аудиторії), тільки відчепіться від мене!», - написав Вацко у своїй конференції на сайті Matchday.