«У Моурінью велике майбутнє в «Челсі». Андрій Шевченко - про політику, Моурінью та матч «Челсі» – «Динамо»

Світовий футбол 3 Листопада, 14:40 2136
«У Моурінью велике майбутнє в «Челсі». Андрій Шевченко - про політику, Моурінью та матч «Челсі» – «Динамо»
Екс-футболіст збірної України, «Динамо» і «Челсі» Андрій Шевченко заявив. що Жозе Моурінью вдасться вирішити проблеми невдалої гри англійського клубу, а також прокоментував свою політичну кар'єру і поділився очікуваннями від матчу своїх колишніх команд у Лізі чемпіонів.

Про Жозе Моурінью

Жозе – великий тренер. У всіх тренерів, з якими я працював, були різні стратегії. Але головне – результат. Жозе – переможець,
у нього величезний досвід. Він знає, що відбувається з командою і що необхідно покращувати. Іноді на це потрібно більше часу, а іноді вдається виправити ситуацію миттєво. Але це зовсім не означає, що потрібно забувати минуле.

Жозе – один з найбільш успішних тренерів світу за останні десять років. Його результати це довели. Таким він і залишається. Я впевнений, що він достатньо кваліфікований і знає, як вийти із ситуації. Йому треба виграти кілька матчів, домогтися певних результатів, у нього велике майбутнє в «Челсі».

У мене завжди були хороші стосунки з Жозе. Ми багато розмовляли, у мене ніколи не було проблем ні з ким. Єдина моя проблема в «Челсі» – це травма.

Я знав, що якщо би був готовий на сто відсотків, то мені б завжди знаходилося місце в команді. А протягом двох років я не був готовий на сто відсотків. Переніс три операції, і це було досить складно. Але минуле – це минуле, я щасливий,- цитує Андрія Шевченка ua.tribuna.com.

Про вікових гравців

З віком всі втрачають швидкість, але додають в досвіді. Коли мене запитують про гравців, які стають старшими, я розповідаю їм про те, як потрапив у «Мілан». Паоло Мальдіні був 31 рік, але коли він здавав швидкісні тести, то завжди був одним з кращих.

Він грав до 40 років, а Джон Террі – як Мальдіні. Він уважний до себе, і у нього немає багато травм. Він вміє читати гру. Якщо він готовий на сто відсотків, то у своєму віці може показувати хорошу гру.

Про політичну кар'єру

Коли я йшов на вибори, у мене було натхнення змінити щось в країні. Я зрозумів, що можу робити щось важливе завдяки спорту. Існує багато програм і різних варіантів, як допомогти країні через спорт.

Продовжує роботу мій фонд допомоги дітям-сиротам. Зараз непростий час для українців. Позитивного не так багато, але футбол – це один з хороших моментів. Люди люблять футбол, повні стадіони.

Про матч «Челсі» – «Динамо»

«Динамо» може добре себе проявити. Тиск на англійців може допомогти киянам, але ми всі знаємо, що «Челсі» – великий клуб з великими гравцями і великим тренером. Таким «Челсі» буде довгий час. Фанати чекають різних результатів, а у футболі все може дуже швидко змінюватися, – сказав Шевченко.