Артем Франков: «Євген Красніков повертається»

Футбол України 3 Листопада, 16:39 1703
Артем Франков: «Євген Красніков повертається»
Як повідомляє головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков, Євген Красніков повертається до роботи.

«Хороша новина, друзі, а це особливо цінно - останнім часом ми такими не розпещені. До праці повертається Євген Красніков, знаменитий спортивний директор, всім відомий по роботі в «Металісті» (хоча, насправді, не можна забувати і харківський «Арсенал», де не було ресурсу, але були гравці), просто кажучи - найкращий спортивний менеджер країни і таке інше. КДК ФФУ зняв з нього дискваліфікацію, і слава Богу.

Що ж, маємо серйозну інтригу — де він продовжить роботу? Зрозуміло, що без діла людина такого рівня, як Красніков, сидіти не буде. В першу чергу, напевно, плесне оптимізмом уболівальників «Металіста» - про ці чудові, незабутні часи! Хоча поки незрозуміло, як це можна реалізувати на практиці: «Металісту» у нинішньому його стані навіть дефібрилятор без толку — світла на базі немає, і прилад нікуди підключити. Так що в цьому плані не готовий сказати щось конкретне.

Втім, новина сама по собі значна і приємна. Мої вітання Євгену Олексійовичу та, чого вже там, Федерації футболу», - пише Артем Франков у своїй конференції на MatchDay.