​Святослав Сирота: «Поставлю на 1-2 на користь «Динамо»

Динамо Київ 4 Листопада, 17:42 838
​Святослав Сирота: «Поставлю на 1-2 на користь «Динамо»
Колишній гравець київського «Динамо», футбольний експерт Святослав Сирота дав прогноз на матч «Челсі» - «Динамо».

- Перша гра проти «Челсі» показала, що проти «аристократів» грати можна і потрібно. І, незважаючи на те, що обом командам потрібні три очки, швидше за все, ніхто сильно ризикувати не буде. Згодні?

- Не думаю. Впевнений, що «Динамо» не буде підлаштовуватися під манеру гри «Челсі» і спробує нав'язати свою гру «аристократам». Якщо їм це вдасться, то впевнений, що «Динамо» зможе досягти позитивного результату, - цитує Сироту UA-news

- У першому матчі було помітно, що динамівці отримали завдання не «обрізатися» в центрі поля, центральні півзахисники боялися йти в обіграш, обіграти один в один і загострити атаку. Дуже багато пасів на Шовковського, а, враховуючи, що останній не дуже добре грає ногами - можна сказати, що страх програти взяв своє і був сильнішим за бажання перемогти (на відміну від гри «Мальме» в матчі проти більш іменитого і сильного суперника у 3 турі - «Шахтаря»).

- Центральні півзахисники і не повинні йти в обіграш. Це не їхні функції. Нехай цим займаються нападники і так звані інсайди. Звичайно, часте повернення м'яча воротареві не виглядає як агресивна гра. Але іноді дозволяє виграти певні необхідні для команди компоненти – час, перебудовування та ін. Звичайно, і мені теж хотілося б бачити більш агресивну гру, верхній пресинг і «Челсі», який відбивається. Але ми розуміємо, що як би «Челсі» не виступав у цьому сезоні, це все одно – одна з найсильніших команд континенту, і виграти в такої команди в будь-якому її стані – велика честь і заслуга. В довідниках гра забудеться, а результат залишиться.

- Як потрібно зіграти Ярмоленку в цьому матчі? Бачимо його величезне бажання проявити себе особисто, не побоюся сказати, «продає себе» вже який рік замість того, щоб прискорювати атаки, граючи в один дотик.

- Теж не зовсім погоджуся з цим. Кожен гравець має свою манеру гри. І вона або влаштовує тренера, або ні. Якщо б він не влаштовував Реброва, то Ярмоленко не грав би в складі. І уявіть Мессі, який грає в один дотик, щоб прискорити атаку...

- Ризикнете зробити прогноз на матч?

- 1-2.